Intel Extreme Masters wraca do Katowic. W dodatku z publicznością

Intel Extreme Masters wraca do Katowic. W dodatku z publicznością

Intel Extreme Masters
Intel Extreme Masters
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe
15.09.2021 17:03

Po dwóch latach Intel Extreme Masters wraca do Katowic. A to oznacza, że Spodek znów stanie się światową stolicą e-sportu i to wypełnioną kibicami.

Miałem okazję brać udział w Intel Extreme Masters kilkukrotnie i z pełną odpowiedzialnością mogę napisać: drugiej takiej imprezy nie ma. Katowicki Spodek wypełniony po brzegi, rozentuzjazmowany tłum i potyczki w CS:GO na najwyższym poziomie. Nie wiadomo dokładnie jak będzie wyglądał IEM 2022, ale jednego możemy być pewni – impreza się odbędzie, w dodatku z udziałem publiczności.

A wiemy to od ESL, które potwierdziło harmonogram ESL Pro Tour CS:GO. Wynika z niego, że w przyszłym roku rozegranych zostanie 25 turniejów. Dokładniej na siedem ESL Pro Tour Masters, cztery ESL Pro Tour Challenger (wcześniej znane jako DreamHack Open), cztery ligi ESL Pro Tour Challenger Leagues i ponad 10 turniejów narodowych.

W łącznej puli znajdzie się 5 mln dolarów, a dla widzów uszykowano ponad 200 godzin transmisji. I teraz najważniejsze. Od 25 do 27 lutego 2022 roku do Katowic powróci Intel Extreme Masters. Pula nagród katowickiego turnieju wyniesie 1 mln dolarów.

Na więcej szczegółów musimy jednak niestety poczekać. A pytań jest sporo. Co ze strefą Expo? Czy impreza będzie biletowana? Jakie będę limity związane z reżimem sanitarnym? Odpowiedzi mamy poznać wkrótce.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)