Intel Extreme Masters Katowice 2015 znów okazało się rekordowe

Intel Extreme Masters Katowice 2015 znów okazało się rekordowe

Intel Extreme Masters Katowice 2015 znów okazało się rekordowe
marcindmjqtx
08.04.2015 20:02, aktualizacja: 05.01.2016 15:08

Po zeszłorocznej edycji można się było zastanawiać, czy uda się ją przebić. Dziś to pytanie brzmi zabawnie, bo wszystkie zawody odbywające się w trakcie IEM Expo 2015 pobiły rekordy ESL w swoich kategoriach.

Przeglądając infografikę, którą chwalą się organizatorzy imprezy, zwróćcie uwagę na procenty zderzające tegoroczną imprezę z IEM z poprzedniego roku. Postęp widać gołym okiem.

mat. prom.

W komunikacie prasowym znajdujemy cytat z Michała Blicharza, który mając powyższe argumenty w ręku śmiało stwierdza: - To niesamowite widzieć, jaką drogę w ciągu pięciu lat pokonało Intel Extreme Masters - od bycia pobocznym wydarzeniem dla targów i konwentów do stania się samodzielnym mainstreamowym wydarzeniem[...]To ogromna zmiana, która pokazuje niesamowity wzrost kulturalny dla całego esportu wraz ze stałym, wysokim poziomem oglądalności, który może rywalizować z największymi wydarzeniami sportowymi.

Zadowoleni są także przedstawiciele Intela i ESL. My też powinniśmy. Świetne wyniki IEM to szansa na stałe umieszczenie Polski na mapie najważniejszych esportowych rozgrywek. A wcale nie trzeba być fanatykiem LOL-a czy CounterStrike, by świetnie się tam bawić.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)