Intel Extreme Masters Katowice 2015 znów okazało się rekordowe

Intel Extreme Masters Katowice 2015 znów okazało się rekordowe08.04.2015 20:02
Intel Extreme Masters Katowice 2015 znów okazało się rekordowe
marcindmjqtx

Po zeszłorocznej edycji można się było zastanawiać, czy uda się ją przebić. Dziś to pytanie brzmi zabawnie, bo wszystkie zawody odbywające się w trakcie IEM Expo 2015 pobiły rekordy ESL w swoich kategoriach.

Przeglądając infografikę, którą chwalą się organizatorzy imprezy, zwróćcie uwagę na procenty zderzające tegoroczną imprezę z IEM z poprzedniego roku. Postęp widać gołym okiem.

mat. prom.

W komunikacie prasowym znajdujemy cytat z Michała Blicharza, który mając powyższe argumenty w ręku śmiało stwierdza: - To niesamowite widzieć, jaką drogę w ciągu pięciu lat pokonało Intel Extreme Masters - od bycia pobocznym wydarzeniem dla targów i konwentów do stania się samodzielnym mainstreamowym wydarzeniem[...]To ogromna zmiana, która pokazuje niesamowity wzrost kulturalny dla całego esportu wraz ze stałym, wysokim poziomem oglądalności, który może rywalizować z największymi wydarzeniami sportowymi.

Zadowoleni są także przedstawiciele Intela i ESL. My też powinniśmy. Świetne wyniki IEM to szansa na stałe umieszczenie Polski na mapie najważniejszych esportowych rozgrywek. A wcale nie trzeba być fanatykiem LOL-a czy CounterStrike, by świetnie się tam bawić.

Maciej Kowalik

327143961691580695
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)