Insomniac wierny PS3

Insomniac wierny PS3

Insomniac wierny PS3
marcindmjqtx
10.03.2009 17:39, aktualizacja: 15.01.2016 14:27

Kiedy w czerwcu zeszłego roku Incomniac otworzyło nowe studio zaczęto spekulować, czy przypadkiem deweloper nie zamierza zacząć tworzyć tytuły również na inne platformy. Wątpliwości zostały rozwiane dzisiaj. W dzisiejszej informacji prasowej wysłanej z okazji uznania Insomniac, jako jednego z najlepszych miejsc do pracy w Californi (i jedynego dewelopera gier na tej liście), widnieje też informacja, że pracują oni nad "nowym, niezapowiedzianym jeszcze tytułem, ekskluzywnym dla PS3". Co to może być? Z firmowego Twittera wynika, że niedługo moją coś ogłosić. Czekamy, mamy nadzieję, że zdradzą więcej szczegółów dotyczących swojej nowej produkcji.

Z mniej ekscytujących wieści podano, że w sumie 3 pierwsze gry z serii Spyro: the Dragon, całość marki Resistance i Ratchet & Clank zeszły w nakładzie ponad 32 milionów sztuk. Gratulujemy.

AKTUALIZACJA: No i się wyjaśniło, również na Twitterze. Chodziło o to znalezienie się na liście najlepszych pracodawców. A więc nadal czekamy na soczyste szczegóły dotyczące nowej gry Insomniac.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)