Insomniac odsłania kolejne karty ze Spider-Mana

Insomniac odsłania kolejne karty ze Spider-Mana

Insomniac odsłania kolejne karty ze Spider-Mana
Krzysztof Kempski
23.07.2018 14:33

Twórcy liczą, że odrobina kontrolowanego chaosu wyjdzie grze na dobre.

Podczas weekendu w San Diego odbył się Comic Con w trakcie którego poznaliśmy nowe szczegóły odnośnie ciekawie zapowiadającego się Spider-Mana od Insomniac. Okazuje się, że twórcy chcą wprowadzić nieco zamieszania w uniwersum, ale nadal zachować zgodność z materiałem źródłowym. Mają to osiągnąć dzięki inspirowaniu się różnymi seriami o Spider-Manie, poczynając od Ultimate Spider-Man, kończąc zaś na najnowszych filmach kinowych.

325513672686580338

Marvel’s Spider-Man – SDCC 2018 Story Trailer | PS4

Ważną rolę odegrają kostiumy. Będą miały jednak wpływ nie tylko na zdolności bohatera (Velocity Suit pozwoli nam "zagęścić" ruchy), ale też osobowość. Generalnie kombinezon ma sprawiać, że Peter czuje się pewniejszy siebie, niż po zdjęciu maski. W grze nie zabraknie też jednak miejsca na emocje i relacje międzyludzkie. Szczególnie ważne będą motywy dotyczące Mary Jane czy Milesa. Reżyser gry poleca szczególnie scenki z udziałem drugiej z postaci.

325513672686776946

Twórcy gry zamiast mikrotransakcji, zamierzają stawiać na popremierowy content, stąd zapowiedziano już pierwsze DLC, zatytułowane The City That Never Sleeps. Tytuł to po prostu popularne określenie na Nowy York, a wystąpić ma w nim znana z komiksów Black Cat.

Premiera przygód człowieka-pająka odbędzie się już 7 września. Niestety wyłącznie na PS4.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)