Inside na PS4 za 38 złotych? Był Czarny Piątek, pora na Cyber Poniedziałek

Inside na PS4 za 38 złotych? Był Czarny Piątek, pora na Cyber Poniedziałek

Inside na PS4 za 38 złotych? Był Czarny Piątek, pora na Cyber Poniedziałek
Patryk Fijałkowski
28.11.2016 14:06, aktualizacja: 28.11.2016 15:00

Dorwiecie tanio sporo indyków i kilka tytułów AAA.

Bartek przy okazji Czarnego Piątku przygotował ogromną pigułę promocji - od konsol do pecetów. Niektóre jeszcze trwają. Na tym jednak rarytasy się nie kończą, dzisiaj mamy bowiem Cyber Poniedziałek, czyli kolejny etap wielkiego korporacyjnego planu, by pozbawić nas najostatniejszych zaskórniaków schowanych gdzieś na dnie portfela. Nie wszyscy bawią się w nowe okazje, ale i tak jest szansa, że znajdziecie coś dla siebie. Na przykład jeśli posiadacie konsolę Sony.

Na PS Storze Cyber Poniedziałek czuć bardzo mocno, na dodatek promocje potrwają aż do 2 grudnia. Jedną z najatrakcyjniejszych opcji jest z pewnością Inside za 38 złotych. Dla mnie to chyba gra roku, nasza recenzja mówiła, że zagrać Trzeba, a Paweł jarał się tytułem nawet na swoim blogu. Niską ceną kusi też The Witness (75 zł), polskie Bound (33 zł), I Am Setsuna (113 zł) czy remaster Grim Fandango (25 zł). Ja z kolei kupię chyba wreszcie bardzo chwalone Valiant Hearts: The Great War (25 zł), które umknęło mi kiedyś w Plusie.

325635273830773362

Jak widać Sony z nową ofertą celuje bardziej w indyki niż AAA, ale biorąc pod uwagę, że często są to indyki zacne, to jest w czym przebierać. Do końca dzisiejszego dnia dużo zniżek znajdziecie też na stronie Media Expert. Tam między telewizorami, pralkami i mikrofalówkami znajdziecie między innymi pudełkowego, konsolowego Far Cry Primal albo Rainbow Six Siege za 89,99 zł. Nieźle wygląda też Destiny: The Taken King Legendary Edition na PS4 za 49,99 zł.

Pecetowego Titanfalla 2 za 109 zł kupicie z kolei na Komputroniku - biorąc pod uwagę, że to świetna gra, a sprzedaje się nie tak znowu świetnie, warto zastanowić się nad zagłosowaniem portfelem na niedoceniany tytuł. W sklepie dostępne też były wersje konsolowe za 125 zł, niestety zostały już wyprzedane, podobnie jak w Emagu. Tam jednak wersję na komputery kupicie nawet taniej, bo za 99 zł. Trzeba się pewnie pośpieszyć.

Wypatrzyliście gdzieś jakąś nową, świetną promocję? Dajcie znać. W końcu po co komu chleb, kiedy można żywić się fragami w multi?

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)