Informacja prasowa: NBA 2k10 w planie wydawniczym Cenega!

Informacja prasowa: NBA 2k10 w planie wydawniczym Cenega!

Informacja prasowa: NBA 2k10 w planie wydawniczym Cenega!
marcindmjqtx
16.10.2009 13:54, aktualizacja: 12.01.2016 15:54

Rychło w czas Cenega obudziła się z włączeniem do swojego planu wydawniczego NBA 2K10 - zaledwie tydzień po premierze... No, ale ponoć lepiej późno niż wcale. Sama gra jest niesamowita i miłośnicy koszykówki nie powinni dłużej ociągać się z zakupem.

Cenega, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że do planu wydawniczego Cenega trafiła gra NBA 2k10! Gra będzie dostępna po raz pierwszy w Polsce na komputery osobiste oraz na konsole PSP, Xbox 360, Playstation 3 oraz Playstation 2. Już dziś zamów swój egzemplarz w sklepie Cenega, pod adresem:

NBA 2k10 to całkiem nowa odsłona uznanej serii! Najnowsza część wprowadza wiele nowych rozwiązań, grafikę nie z tej ziemi i jeszcze bardziej realistyczne animacje oraz świetny system rozgrywki online.

Charakterystyczne cechy:

- Wszystkie rozgrywki, statystyki i nowości są automatycznie ściągane do gry! Już nigdy komentarze i nakładki nie będą przeterminowane. NBA Today jest na bieżąco z wydarzeniami jakie mają miejsce w NBA.

- Stwórz swojego zawodnika NBA i poprowadź go na szczyt kariery. Rozpocznij grę jako nowicjusz, ciężko pracuj, a może zostaniesz zaproszony do udziału w obozie treningowym NBA, bądź skończysz w lidze D. Droga do bycia gwiazdą NBA jest długa i ciężka!

- 2K Insider zapewni Ci analizy, które dostarczą Ci najświeższe informacje w tym wymiany zawodników, kontuzje itp. Obserwuj wszystkie zmiany w sezonie w inteaktywnym menu i analizach!

- Zapomnij o przeszłości, z NBA 2k10 rozgrywka online jest mocno powiązana z każdym trybem gry. Teraz możesz grać z AI, rywalizować z siedzącym obok znajomym lub z ziomem który mieszka gdziekolwiek w obojętnie jakim momencie gry!

- Możliwość przejęcia kontroli nad 30 drużynami NBA jednocześnie, praktyk w czasie rzeczywistym, system awansów i mnóstwo innych rozbudowanych elementów!

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)