Informacja prasowa: kolejna impreza z cyklu Xbox Night

Informacja prasowa: kolejna impreza z cyklu Xbox Night12.05.2010 20:25
Informacja prasowa: kolejna impreza z cyklu Xbox Night
marcindmjqtx

Microsoft organizuje kolejne imprezy z cyklu Xbox Night - tym razem główną atrakcją ma być Alan Wake. Wrocławianie mogą dziś wpaść do klubu Liverpool, a w stolicy zabawa rozpocznie się w najbliższy piątek, w klubie Lucid, o godz. 18:00. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Xbox Night z Alan Wake Już dziś wszystkich fanów Xbox 360 zapraszamy do wrocławskiego klubu Liverpool gdzie od godziny 19:00 trwać będzie kolejna impreza z cyklu Xbox Night. Nie zawiodą się także fani z Warszawy - standardowo, liczne atrakcje przygotował dla Was klub Lucid, start imprezy w najbliższy piątek o godz. 18.00.

Tym razem gwoździem programu będzie premiera najnowszej gry wydanej przez Microsoft - Alan Wake. Przyjdź i zakosztuj najbardziej unikalnej formy rozrywki na konsolach obecnej generacji!

Oprócz premierowego pokazu Alan Wake, w warszawskim klubie Lucid czeka na  Was wiele innych atrakcji, wśród nich m.in. możliwość zmierzenia się w turnieju najnowszej odsłony piłki kopanej od EA Sports - 2010 FIFA World Cup South Africa, przedpremierowy pokaz gry Split/Second: Velocity, możliwość sprawdzenia gry Skate 3 w dniu premiery oraz wspólną zabawę z grami z serii Guitar Hero oraz Rock Band!

Nasze wspólne spotkanie obfitować będzie w nagrody i niespodzianki dla najaktywniejszych gości!

W Warszawie, dodatkową atrakcją umilającą czas będzie impreza klubowa odbywająca się na głównym parkiecie, wystąpi na niej iDop DJ.

O właściwy przebieg imprezy zadba grupa graczy kryjąca się pod tajemniczą nazwą  PLXC.

Dołącz do nas na Facebooku i weź udział w losowaniu niespodzianki:

326986863179688215
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)