Informacja prasowa: FIWC 2010 - znamy składy Drużyny Gwiazd i Legii Warszawa!

Informacja prasowa: FIWC 2010 - znamy składy Drużyny Gwiazd i Legii Warszawa!

Informacja prasowa: FIWC 2010 - znamy składy Drużyny Gwiazd i Legii Warszawa!
marcindmjqtx
29.01.2010 16:09, aktualizacja: 12.01.2016 15:48

FIFA Interactive World Cup 2010 już za tydzień. Jak zapewne wiecie przy okazji imprezy spotkają się ze sobą również drużyny Legii Warszawa oraz Drużyna Gwiazd, by zmierzyć się w grę FIFA 10 na Playstation 3. Z najnowszej informacji prasowej poznaliśmy składy obu ekip.

Organizatorzy ujawniają coraz więcej szczegółów głównego wydarzenia na FIFA Interactive World Cup 2010 - meczu Drużyny Gwiazd z Legią Warszawa w grę FIFA 10 na Playstation3. Reprezentanci świata rozrywki ogłosili swój skład na wirtualne starcie. Również Legia Warszawa przedstawiła swoich zawodników. Obie listy wyglądają imponująco i zapowiadają niesamowite emocje! W Drużynie Gwiazd najliczniej reprezentowani są aktorzy. Swój udział w potyczce z Legią zapowiedziały zarówno sławy szklanego ekranu jak i scen teatralnych. W wirtualnym meczu z Legią zagrają Alan Andersz, Andrzej Andrzejewski, Andrzej Nejman, Damian Aleksander, Jacek Kopczyński, Łukasz Nowicki, Maciek Robakiewicz, Piotr Zelt, Tomek Schimscheiner oraz Jarek Jakimowicz.

Mocny skład przedstawiają artyści estradowi. 6 lutego będziemy mogli podziwiać umiejętności gry w FIFA 10, Wojtka Łozowskiego, Roberta Gawlińskiego i Ferida Lakhdara. W Arenie Ursynów pojawią się także prowadzący najpopularniejszych programów rozrywkowych - Maciek Kurzajewski i Maciek Dowbor. Świat sportu w Drużynie Gwiazd zaprezentuje dwóch wielkich wojowników oraz tancerz - Przemek Saleta, Paweł Nastula i Żora Korolyov. Cała trójka znana jest z wielkiego serca do walki i w meczu z Legią Warszawa na pewno dadzą z siebie wszystko!

W Drużynie Gwiazd nie może zabraknąć kobiet, które również są fanami spędzania wolnego czasu przed PlayStation 3. Aktorki, modelki i prezenterki - wiele z nich zaskakująco dobrze gra w FIFĘ 10 i zapowiada ciężką przeprawę dla Legii Warszawa! Płeć piękną będzie reprezentować aż siedem pań: Agnieszka Szulim, Ania Bosak, Ilona Felicjańska, Kasia Sowińska, Patrycja Kazadi, Odeta Moro i Magdalena Waligórska.

Kapitanem Drużyny Gwiazd został Wojtek Łozowski, lider zespołu „Afromental”. - Zagramy w ustawieniu 4-4-2. To najlepszy sposób na wykorzystanie potencjał naszej Drużyny - zapowiada. - Dzięki taki licznemu udziałowi gwiazd w przerwie meczu będziemy w stanie wymienić cały skład. Świeże siły na boisku to zawsze duża przewaga, wygramy z Legią kondycyjnie! - śmieje się popularny „Łozo”. Drużyna Gwiazd może powiększyć się o dodatkowych zawodników, 6 lutego szykuje się prawdziwa plejada sław!

Legia Warszawa w odpowiedzi na tak mocno zwarte szeregi gwiazd wystawia swój najlepszy wirtualny skład. Podczas FIFA Interactive Word Cup 2010 Legionistów reprezentować będą: Jan Mucha, Jakub Rzeźniczak (kapitan), Inaki Astiz, Tomasz Jarzębowski, Ariel Borysiuk, Miroslav Radovic, Maciej Iwański, Marcin Smoliński, Maciej Rybus, Sebastian Szałachowski i Bartłomiej Grzelak. Piłkarze Legii doskonale radzą sobie nie tylko na normalnym, ale również na wirtualnym boisku. Świadczyć o tym może zeszłoroczne starcie z Lechem Poznań podczas FIWC 2009, które stołeczny zespół wygrał aż 7:1! - Wiemy że Gwiazdy mają za sobą już dwa zgrupowania, ale my też ostro trenujemy. Pomoże nam taktyczne przygotowanie z prawdziwych rozgrywek, celebryci są bez szans! - zapowiada kapitan wirtualnej jedenastki Legii Kuba Rzeźniczak.

Drużynę Gwiazd czeka ogromne wyzwanie, a zgromadzoną publiczność niezwykle emocjonująca rozgrywka! Wszystkich zainteresowanych wynikiem zbliżającego się meczu zapraszamy już 6 lutego do Areny Ursynów!

Więcej informacji na temat FIFA Interactive World Cup znajduje się na oficjalnej stronie www.fifa.com/fiwc oraz pod adresem www.ea.pl i www.pl.playstation.com

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)