Informacja prasowa: FIWC 2010 - znamy składy Drużyny Gwiazd i Legii Warszawa!

Informacja prasowa: FIWC 2010 - znamy składy Drużyny Gwiazd i Legii Warszawa!29.01.2010 16:09
Informacja prasowa: FIWC 2010 - znamy składy Drużyny Gwiazd i Legii Warszawa!
marcindmjqtx

FIFA Interactive World Cup 2010 już za tydzień. Jak zapewne wiecie przy okazji imprezy spotkają się ze sobą również drużyny Legii Warszawa oraz Drużyna Gwiazd, by zmierzyć się w grę FIFA 10 na Playstation 3. Z najnowszej informacji prasowej poznaliśmy składy obu ekip.

Organizatorzy ujawniają coraz więcej szczegółów głównego wydarzenia na FIFA Interactive World Cup 2010 - meczu Drużyny Gwiazd z Legią Warszawa w grę FIFA 10 na Playstation3. Reprezentanci świata rozrywki ogłosili swój skład na wirtualne starcie. Również Legia Warszawa przedstawiła swoich zawodników. Obie listy wyglądają imponująco i zapowiadają niesamowite emocje! W Drużynie Gwiazd najliczniej reprezentowani są aktorzy. Swój udział w potyczce z Legią zapowiedziały zarówno sławy szklanego ekranu jak i scen teatralnych. W wirtualnym meczu z Legią zagrają Alan Andersz, Andrzej Andrzejewski, Andrzej Nejman, Damian Aleksander, Jacek Kopczyński, Łukasz Nowicki, Maciek Robakiewicz, Piotr Zelt, Tomek Schimscheiner oraz Jarek Jakimowicz.

Mocny skład przedstawiają artyści estradowi. 6 lutego będziemy mogli podziwiać umiejętności gry w FIFA 10, Wojtka Łozowskiego, Roberta Gawlińskiego i Ferida Lakhdara. W Arenie Ursynów pojawią się także prowadzący najpopularniejszych programów rozrywkowych - Maciek Kurzajewski i Maciek Dowbor. Świat sportu w Drużynie Gwiazd zaprezentuje dwóch wielkich wojowników oraz tancerz - Przemek Saleta, Paweł Nastula i Żora Korolyov. Cała trójka znana jest z wielkiego serca do walki i w meczu z Legią Warszawa na pewno dadzą z siebie wszystko!

W Drużynie Gwiazd nie może zabraknąć kobiet, które również są fanami spędzania wolnego czasu przed PlayStation 3. Aktorki, modelki i prezenterki - wiele z nich zaskakująco dobrze gra w FIFĘ 10 i zapowiada ciężką przeprawę dla Legii Warszawa! Płeć piękną będzie reprezentować aż siedem pań: Agnieszka Szulim, Ania Bosak, Ilona Felicjańska, Kasia Sowińska, Patrycja Kazadi, Odeta Moro i Magdalena Waligórska.

Kapitanem Drużyny Gwiazd został Wojtek Łozowski, lider zespołu „Afromental”. - Zagramy w ustawieniu 4-4-2. To najlepszy sposób na wykorzystanie potencjał naszej Drużyny - zapowiada. - Dzięki taki licznemu udziałowi gwiazd w przerwie meczu będziemy w stanie wymienić cały skład. Świeże siły na boisku to zawsze duża przewaga, wygramy z Legią kondycyjnie! - śmieje się popularny „Łozo”. Drużyna Gwiazd może powiększyć się o dodatkowych zawodników, 6 lutego szykuje się prawdziwa plejada sław!

Legia Warszawa w odpowiedzi na tak mocno zwarte szeregi gwiazd wystawia swój najlepszy wirtualny skład. Podczas FIFA Interactive Word Cup 2010 Legionistów reprezentować będą: Jan Mucha, Jakub Rzeźniczak (kapitan), Inaki Astiz, Tomasz Jarzębowski, Ariel Borysiuk, Miroslav Radovic, Maciej Iwański, Marcin Smoliński, Maciej Rybus, Sebastian Szałachowski i Bartłomiej Grzelak. Piłkarze Legii doskonale radzą sobie nie tylko na normalnym, ale również na wirtualnym boisku. Świadczyć o tym może zeszłoroczne starcie z Lechem Poznań podczas FIWC 2009, które stołeczny zespół wygrał aż 7:1! - Wiemy że Gwiazdy mają za sobą już dwa zgrupowania, ale my też ostro trenujemy. Pomoże nam taktyczne przygotowanie z prawdziwych rozgrywek, celebryci są bez szans! - zapowiada kapitan wirtualnej jedenastki Legii Kuba Rzeźniczak.

Drużynę Gwiazd czeka ogromne wyzwanie, a zgromadzoną publiczność niezwykle emocjonująca rozgrywka! Wszystkich zainteresowanych wynikiem zbliżającego się meczu zapraszamy już 6 lutego do Areny Ursynów!

Więcej informacji na temat FIFA Interactive World Cup znajduje się na oficjalnej stronie www.fifa.com/fiwc oraz pod adresem www.ea.pl i www.pl.playstation.com

327123377859488023
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)