Informacja prasowa: FIWC 2010 - starcie Drużyny Gwiazd z Legią Warszawa już za dwa tygodnie!

Informacja prasowa: FIWC 2010 - starcie Drużyny Gwiazd z Legią Warszawa już za dwa tygodnie!

Informacja prasowa: FIWC 2010 - starcie Drużyny Gwiazd z Legią Warszawa już za dwa tygodnie!
marcindmjqtx
22.01.2010 17:15, aktualizacja: 12.01.2016 15:49

Już za 2 tygodnie, w Warszawie odbędą się polskie eliminacje FIFA Interactive World Cup. Przy okazji imprezy drużyna celebrytów zmierzy się na wirtualnym boisku z reprezentacją Legii Warszawa. Polski oddział Sony podesłał nam informację prasową, podsumowującą kolejny etap przygotowań do meczu. Jak myślicie znane osobistości polskiego showbiznesu mają jakieś szanse?

Zapowiada się ciekawy weekend dla fanów piłki nożnej. Oczywiście na Arenie Ursynów nie zabraknie również nas. Wybieracie się?

Przygotowania do FIFA Interactive World Cup wchodzą w finałową fazę. Drużyna Gwiazd już po raz drugi odbyła wspólne zgrupowanie przygotowujące przed meczem z Legią Warszawa. Miesiąc treningów przyniósł efekty - podczas wczorajszych rozgrywek gwiazdy zaskakiwały umiejętnościami i techniką gry! Formę szlifują również zawodnicy Legii Warszawa, którzy przebywają obecnie w Hiszpanii, gdzie przygotowują się do rundy rewanżowej rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. Po męczących treningach na prawdziwym boisku wieczorami dla relaksu przenoszą się w świat wirtualnej piłki. 6 lutego zapowiada się niezwykle zacięte spotkanie!

Reprezentacja celebrytów przez kilka godzin szlifowała swoje umiejętności. Do Drużyny Gwiazd dołączyło kilka nowych twarzy, pozostali zawodnicy wspomagali ich wiedzą i doświadczeniem. Rozegrano kilka meczów w formule 10 vs 10, co z pewnością będzie procentować podczas rywalizacji z Legią.

- Gra jest świetna. Najlepiej czuję się na środku pomocy, lubię rozgrywać piłkę. Mam nadzieję że w meczu z Legią uda mi się zagrać kilka podań zakończonych strzeloną bramką! - zapowiadał Andrzej Andrzejewski. - FIFA 10 bardzo realistycznie oddaje klimat gry w piłkę. Podobnie jak na prawdziwym boisku, największe trudności sprawia wykończenie akcji. Do 6 lutego zamierzam pilnie trenować i poprawić ten element gry - dodał Piotr Zelt.

Legioniści to zawodowi piłkarze z dużym doświadczeniem również w wirtualnych rozgrywkach. Podczas zeszłorocznej edycji FIFA Interactive Worlds Cup pokonali Lecha Poznań aż 7:1. Nie lekceważą jednak pilnie trenującej Drużyny Gwiazd i zapowiadają wyrównany mecz. Wyznaczono już skład na FIWC 2010, kapitanem Legii będzie Kuba Rzeźniczak. - Wiemy że Drużyna Gwiazd odbyła już dwa zgrupowania, ale my też pozostajemy w ciągłym treningu. W meczu pomoże nam taktyczne przygotowanie z prawdziwych rozgrywek, celebryci są bez szans! - twierdzi popularny „Rzeźnik”.

FIWC 2010 zapowiada się jako prawdziwe święto dla fanów wirtualnej rozrywki. Oprócz meczu Drużyny Gwiazd z Legią Warszawa zostaną rozegrane eliminacje do finału mistrzostw świata w FIFA 10 na PlayStation 3. Dzięki systemowi kart płatniczych Visa, reprezentant Polski w maju tego roku pojedzie do Barcelony i zmierzy się z przedstawicielami reszty świata o 20 000 dolarów! Wszystko to oraz moc atrakcji, konkursów i występów już 6 lutego w Arenie Ursynów!

Więcej informacji na temat FIFA Interactive World Cupznajduje się na oficjalnej stronie www.fifa.com/fiwc oraz pod adresem www.ea.pl iwww.pl.playstation.com

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)