Informacja prasowa: Fantastyczna kolekcjonerka Final Fantasy XIII także w Polsce!

Strona głównaInformacja prasowa: Fantastyczna kolekcjonerka Final Fantasy XIII także w Polsce!
25.01.2010 15:43
Informacja prasowa: Fantastyczna kolekcjonerka Final Fantasy XIII także w Polsce!
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Cenega podesłała nam informacje o możliwości nabycia kolekcjonerskiej edycji Final Fantasy XIII w firmowym sklepie. Bonusowe naklejki i plakaty nie brzmią zbyt ciekawie, ale już CD z wyselekcjonowanymi utworami oraz artbook jak najbardziej tak. Pełny komunikat, wraz z linkami do edycji na obie platformy znajdziecie w rozwinięciu.

Cenega, dystrybutor gier Square-Enix Europe na terenie Polski, Czech, Słowacji z przyjemnością informuje, że niezwykle oczekiwana przez fanów gra FINAL FANTASY XIII będzie wydana również w edycji kolekcjonerskiej! Najnowszy projekt z bestsellerowej serii FINAL FANTASY będzie prawdziwą ucztą dla graczy, a dostępny będzie po raz pierwszy w historii zarówno na platformę PlayStation 3, jak i Xbox 360 firmy Microsoft (także jako kolekcjonerka). Po raz pierwszy też, nieprawdopodobne animacje, filmy i postacie gry pojawią się w pełnej jakości HD co gwarantuje nieznane dotąd graczom doznania! Edycja kolekcjonerska gry FINAL FANTASY XIII zawiera grę (w wersji na PS3 lub Xbox 360) plus:

- Oryginalną muzykę z gry FINAL FANTASY XIII na CD zawierającą utwory wyselekcjonowane przez samego kompozytora Masashi Hamauzu. CD zamknięte będzie w pudełeczku, które przedstawi grafiki z gry oraz notatki napisane przez kompozytora.

- Świat FINAL FANTASY XIII zamknięty w książce w twardej okładce, gdzie znajdziemy grafiki postaci, a także grafiki środowiska tworzone w trakcie produkcji gry.

- Ekskluzywne arty z gry: 3 kolekcjonerskie plakaty ukazujące Eidolands, oraz sprzymierzone z bohaterami summony.

- Unikatowe naklejki przedstawiające najbardziej znane symbole z gry.

Zamów edycje kolekcjonerską gry FINAL FANTASY XIII:

na PS3:

na Xbox 360

FINAL FANTASY XIII to początek nowej ery dla wychwalanej serii, po raz pierwszy w historii przenoszący ją jednocześnie na różne konsole pracujące w standardzie HD. Zgodnie z bogatą tradycją serii, producent Yoshinori Kitase (FINAL FANTASY VII, X, X-2), reżyser Motomu Toriyama (FINAL FANTASY VII, X, X-2), projektant postaci Tetsuya Nomura (FINAL FANTASY V, VI, VII, VIII, X) oraz dyrektor artystyczny Isamu Kamikokuryo (FINAL FANTASY X, XII) połączyli swe kreatywne wizje, aby stworzyć najnowsze arcydzieło w świecie FINAL FANTASY. Co więcej, Masashi Hamauzu (FINAL FANTASY X, DIRGE of CERBERUS -FINAL FANTASY VII-) skomponował niesamowitą ścieżkę dźwiękową, a reżyser przerywników filmowych Takeshi Nozue (FINAL FANTASY VII ADVENT CHILDREN) oraz jego zespół grafików wzbogacili grę o sekwencje filmowe, stworzone z niepowtarzalnym rozmachem.

"FINAL FANTASY XIII zapowiada się na niezwykłe wydarzenie na rynku gier wideo w roku 2010,” stwierdził Phil Rogers, prezes i dyrektor generalny Square Enix Europe. „Ten naprawdę przełomowy tytuł pojawi się jednocześnie na kilka platform po raz pierwszy w historii serii.”

Wprowadzając nowe światy, pamiętne postacie i niesamowite historie do każdej kolejnej odsłony, seria FINAL FANTASY przez ostatnie dwie dekady wciąż ewoluowała i w chwili obecnej sprzedała się już na całym świecie w nakładzie 85 milionów kopii. Z każdą kolejną częścią seria ta jest definiowana przez ciągłe zmiany, oferując najwspanialsze wizje kreatywne, najwyższą jakość grafiki i przełomowe rozwiązania w dziedzinie rozgrywki. FINAL FANTASY XIII nie będzie wyjątkiem.

Więcej informacji o FINAL FANTASY XIII oraz najnowszy film z gry znajdują się na oficjalnej stronie gry pod adresem www.finalfantasy13game.com

327124162496780330
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)