Informacja prasowa; Cenega Poland przedstawia Edycję Kolekcjonerską gry Mafia 2

Informacja prasowa; Cenega Poland przedstawia Edycję Kolekcjonerską gry Mafia 227.05.2010 11:03
Informacja prasowa; Cenega Poland przedstawia Edycję Kolekcjonerską gry Mafia 2
marcindmjqtx

Cenega podesłała nam właśnie komunikat prasowy, dotyczący edycji kolekcjonerskiej Mafia 2. Pojawi się ona w Polsce zarówno w wersji PC jak i na konsole. Nie jest najbardziej oryginalna, ale miło, że nie zapomniano o dołączeniu płyty ze ścieżką dźwiękową, nagraną przez Praską Orkiestrę Symfoniczną. Pełny spis zawartości znajdziecie w poniższym komunikacie prasowym. Premiera gry odbędzie się 27 sierpnia. Maciej Kowalik

27.05.2010, Warszawa - Cenega, oficjalny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością prezentuje Edycję Kolekcjonerską gry Mafia II na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz na PC z systemem Windows. Wydanie dostępne w ograniczonym nakładzie we wszystkich krajach zawierać będzie dodatki zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej, która rozszerzy wrażenia płynące z tej prawdziwie gangsterskiej produkcji.

„Pierwsza Mafia była olbrzymim sukcesem i cieszymy się, że już wkrótce dostarczymy wszystkim fanom tej gry, jak również miłośnikom mafijnych klimatów, naprawdę epicki sequel,” powiedział Christoph Hartmann, Prezes 2K. ”Oferując graczom specjalne wydanie Mafii II chcemy pokazać, jak bardzo doceniamy fanów tej gry.”

Poza egzemplarzem wysoce oczekiwanej gry Mafia II, Edycja Kolekcjonerska będzie zawierać następujące elementy:

.         Kolekcjonerskie pudełko SteelBook : Matowe, metalowe pudełko z wtłoczonym logo, zawierające dwie grafiki z Vito i Joe, głównymi bohaterami Mafii II.

.         Dodatek Made Man: Darmowy dostęp do zestawu DLC, zawierającego dwa luksusowe pojazdy oraz zestawy odzieży z epoki.

.         Artbook w twardej oprawie: Stylizowany na album fotograficzny, 100-stronicowy artbook, który przedstawi graczom proces tworzenia gry.

.         Symfoniczny soundtrack: CD nagrany przez Praską Orkiestrę Symfoniczną.

.         Mapa Empire Bay: Wydrukowana na wysokiej jakości papierze mapa przedstawiająca miasto oraz najciekawsze miejsca.

Mafia II, podobnie jak poprzednia cześć, zabierze graczy do podziemnego świata późnych lat 40' i wczesnych 50'. Gracze zostaną pochłonięci bez reszty przez hollywoodzki klimat, tętniące życiem miasto i silnych, pełnych nadziei bohaterów. Naładowane akcją strzelaniny z szaleńczą jazdą samochodami i świetną opowieścią sprawiają, że jest to najlepiej zapowiadająca się gra roku. Mafia II to najbardziej oczekiwana gra 2010 roku według czytelników magazynu CD-Action. Premiera gry na wszystkie platformy nastąpi 27 sierpnia br.

327155497755765015
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)