Informacja prasowa: 7 numer Magazynu Arigato w sprzedaży

Informacja prasowa: 7 numer Magazynu Arigato w sprzedaży02.05.2010 15:55
Informacja prasowa: 7 numer Magazynu Arigato w sprzedaży
marcindmjqtx

Autorzy Magazynu Arigato podesłali nam komunikat prasowy, w którym informują, że do sprzedaży trafił już 7 numer czasopisma. Jak zwykle, poza recenzjami mang i anime, znajdzie się w nim coś również dla graczy. Pełną informację prasową znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Do sprzedaży trafił 7 numer Magazynu Arigato. Jak zwykle sporo tematów, które powinny zainteresować także graczy. Zacznijmy od działu gry, w którym można obszerny wywiad z twórcami Final Fantasy XIII. W numerze także recenzja mangi Kawaler Miecza, gdzie oprawę graficzną stworzyła Kiriko Yumeji, obecnie czołowy monster designer w firmie Sega. W mistrzach fanartu Daimida, która tworzyła oficjalna karciankę Soul Calibur III.

Tradycyjnie także recenzje mang i anime powstałych na podstawie gier lub na bazie których gry stworzono np. Berserk, Fullmetal Alchemist, Seiken no Blacksmith, Nogizaka Haruka no Himitsu, Yattaman.

Magazyn można kupić na terenie całej Polski w sieci Empik, oraz sklepach specjalistycznych, jak i w redakcji (sprzedaż wysyłkowa).

327101572041894167
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)