Infinity Ward stawia oszustów w CoD: Warzone pod ścianą

Infinity Ward stawia oszustów w CoD: Warzone pod ścianą
14.05.2020 16:52
Infinity Ward stawia oszustów w CoD: Warzone pod ścianą

Może teraz rozgrywka będzie lepiej wyWarzona

Granie na PC w sieci może i jest darmowe, ale niekoniecznie jest to idealne przeżycie. Szczególnie, gdy życie zatruwają cheaterzy. Infinity Ward, twórcy Call of Duty: Warzone, postanowili cokolwiek ten proceder ograniczyć.

Od teraz nowi gracze, którzy będą chcieli poszaleć sobie w spin-offie Call of Duty w wersji free-to-play będą musieli ustawić weryfikację dwuetapową.

Uwierzytelnianie odbywa się drogą SMS, a jego wprowadzenie to reakcja na krytykę, jaka spływała na deweloperów przez kilka ostatnich miesięcy.

Co ciekawe, Infinity Ward po drodze wprowadziło kilka ciekawych patentów na oszustów, w tym gra zaczęła izolować ich od innych i grupować w meczach wyłącznie z innymi cheaterami.

Plaga oszustów na PC doprowadziła do tego, że wielu graczy na konsolach po prostu wyłączało opcję rozgrywki międzyplatformowej. Trudno się im zresztą dziwić. W kwietniu 2020 Infinity Ward "rozdał" aż 70 000 banów.

Mimo wszystko problemy z cheaterami nie odbiły się negatywnie na popularności Warzone – Activision ujawniło w kwietniu 2020, że w tytuł ten gra już 50 milionów osób.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)