inFamous 2 na X360? Nie da się (podobno)

inFamous 2 na X360? Nie da się (podobno)

inFamous 2 na X360? Nie da się (podobno)
marcindmjqtx
05.07.2010 17:01, aktualizacja: 06.01.2016 17:00

Jak już pewnie widzieliście parę dni temu, rozgrywka w inFamous 2 prezentuje się naprawdę niesamowicie obiecująco. Chcielibyście, żeby ten tytuł pojawił się nie tylko na PS3, ala także na X360? Zapomnijcie. Jeden z twórców gry oświadczył właśnie, że... nie da się.

Chris Zimmerman z Sucker Punch, studia stojącego za inFamous 2, wyraził ostatnio zadowolenie ze swojej niedawnej wizyty w siedzibie Naughty Dog, twórców Uncharted 2. Jak mówi, wiele się wtedy nauczył, zarówno w kwestii organizacji pracy, jak i czysto sprzętowej. Dzięki zdobytej wiedzy Sucker Punch w swoim najnowszym dziele będzie w stanie w pełni wykorzystać moc PS3.

Zimmerman ma nadzieję, że ta nauka zaprocentuje. Chciałby, aby różnica między inFamous a inFamous 2 była tak wyraźna, jak między dwiema częściami Uncharted.

Jednocześnie oświadcza także, że nie ma mowy o tym, by gry takie jak Uncharted 2 czy inFamous 2 pojawiły się na Xboxie 360. Czemu? Według Zimmermana problemem jest po prostu zbyt słaby sprzęt.

Jaaasne. Już byli kiedyś tacy jedni, którzy mówili, że się nie da (z tym, że wtedy chodziło o PS3). I jakoś ostatecznie okazało się, że jednak się da. Po co w ogóle wypowiadać się na temat konsoli Microsoftu, skoro ma się umowę na wyłączność z Sony? Chyba tylko po to, żeby wywołać internetową wojnę...

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)