Indie Royale nie ma problemów ze znajdowaniem okazji do wypuszczania kolejnych zestawów

Za dwa tygodnie Oktoberfest Bundle, potem zestaw jesienny, a tuż za nim skrada się Haloween Bundle. A teraz? Teraz jest czas na powrót do szkoły. Jaki ma to związek z grami? Nie wiem, ale w okolicznościowym zestawie znajdziemy ich siedem.

Indie Royale nie ma problemów ze znajdowaniem okazji do wypuszczania kolejnych zestawów
marcindmjqtx

W The Back to School Bundle debiutuje Bunny Must Die!, ale jest to debiut skierowany do graczy, którzy nie dostają wysypki na widok mangowych postaci i wielkich kotów:

Strasznie fajnie wygląda też Cute Things Dying Violently, w którym musimy zadbać o bezpieczeństwo pulchnych istotek w świecie żywcem wyrwanym z koszmarów Super Meat Boya:

Jest też obowiązkowa psychodeliczna strzelanina pod postacią Qlione, jest shmup, a także Sequence żeniące RPG z grami muzycznymi. Jest też niekwestionowany hit - Swords & Soldiers, który jednak gościł już w podobnych zestawach.

Mieszanka wydaje się ciekawa, a obecne minimum wynosi 4 Euro, więc jeśli macie ochotę na "indyka", to udajcie się na stronę akcji.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościsteammac

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)