Imprezy branżowe za pośrednictwem Xboksa?

Imprezy branżowe za pośrednictwem Xboksa?
marcindmjqtx

30.11.2009 19:31, aktual.: 13.01.2016 16:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyobraźcie sobie sieciową wersję takich wydarzeń jak E3, GamesCom, Blizzcon czy innych ważnych wydarzeń w świecie wirtualnej rozrywki za pośrednictwem Xbox Live. Wyobraźcie sobie, że bierzecie w nich udział za pomocą awatara przechadzającego się po wirtualnych stoiskach, na których najwięksi wystawcy udostępniają (w miarę możliwości) najnowsze filmiki, dema czy beta wersje właśnie zapowiedzianych gier. Do tego transmisje najważniejszych wystąpień, wywiady z deweloperami czy możliwość organizowania imprez. Brzmi nieźle, prawda? A najlepsze jest to, że taka wizja może zostać zrealizowana.

Virtual Video Games Convention Service to usługa, o którą zapytany został w badaniu internetowym jeden z czytelników Destructoida. Całość miałaby być darmowa i choć mocno przypomina to, to co Sony od dawna stara się zrobić z Home widzę jedną przewagę inicjatywy Microsoftu. Co roku jest problem z transmisjami najważniejszych wystąpień z imprez branżowych, a tak mielibyśmy wszystko w jednym miejscu. No, może prawie wszystko, bo nie bardzo sobie wyobrażam, by Microsoft transmitował konferencje prasowe Sony czy Nintendo.

Inna sprawa, że od badań marketingowych do realizacji projektu droga może być długa. I na tyle wyboista, że może się takiej usługi nie doczekamy. Mam jednak nadzieję, że będzie inaczej.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)