Illidan, Nova, a może sam Diablo - jacy bohaterowie pojawią się w Heroes of the Storm?

Illidan, Nova, a może sam Diablo - jacy bohaterowie pojawią się w Heroes of the Storm?
marcindmjqtx

07.11.2013 12:50, aktual.: 05.01.2016 15:56

Zbliża się tegoroczny BlizzCon i wszystko wskazuje na to, że na tej imprezie po raz pierwszy zobaczymy w ruchu Heroes of the Storm, MOBĘ z bohaterami z różnych gier Blizzarda. Jakich konkretnie postaci możemy się spodziewać?

Rąbka tajemnicy uchyla pierwszy obrazek koncepcyjny, jakim twórcy właśnie postanowili podzielić się ze światem (powyżej; w większej rozdzielczości tutaj). Zobaczyć można na nim, w kolejności od lewej do prawej, od góry: Anub'araka (WarCraft), Illidana (WarCraft), Sylvanas (WarCraft), Witch Doctora (Diablo 3), Chena Stormstouta (WarCraft), Diablo (eee, Diablo), Novę (StarCraft), Lich Kinga (WarCraft) i Tychusa Findlaya (StarCraft). Całkiem sympatyczna gromadka. Ciekaw jestem szczególnie samego Pana Grozy - bardzo chętnie się w niego wcielę...

A jakich innych bohaterów z gier Blizzarda chcielibyście zobaczyć w Heroes of the Storm? Ja mam nadzieję, że firma nie zapomni o swoich pierwszych produkcjach i zobaczymy głównego bohatera Blackthorne, a może nawet kogoś z... Lost Vikings (tak, wiem, w czasie wydania tej gry Blizzard nazywał się inaczej).

W najbliższy weekend odbędzie się BlizzCon, oficjalna impreza fanów tej firmy. Oprócz Heroes of the Storm prawdopodobnie zobaczymy tam także dodatek do Diablo 3 na PS4, ujawniony ma również zostać kolejny dodatek do World of WarCraft (plotki mówią, ze jego tytuł to Warlords of Draenor).

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)