Ile można grać w puzzle?

Zależy oczywiście w jakie puzzle, a jeśli mowa tutaj o kontynuacji doskonałego Puzzle Questa o podtytule Galactrix, to zapewne nie mówimy tutaj raptem o kilku godzinach. Zdecydowanie nie. Oddaję głos Marcusowi Savino, producentowi tego tytułu:

Ile można grać w puzzle?
marcindmjqtx

27.12.2008 | aktual.: 14.01.2016 16:01

Casualowa ścieżka to będzie pewnie pomiędzy 20, a 30 godzin, powiedziałbym, że bliżej 30. W przypadku bardziej hardkorowego doświadczenia, to pewnie byłoby z 60 (...). Ta gra ma na tyle otwarte zakończenie, że naprawdę możesz wybrać... Możesz być hardkorowym graczem -- masz sklepy w całej galaktyce. Jest ponad 80 różnych systemów sklepowych, do których możesz podróżować. Jest ponad 150 przedmiotów, 30 statków, tony rzeczy do robienia, tony sposobów do podnoszenia swojego poziomu, kustomizacji twojego bohatera, kustomizacji swojego statku (...). Nie liczyliśmy, ile zajmuje zrobienie w tej grze wszystkiego, co jest do zrobienia. Ale jestem pewien, że to by zajęło zdecydowanie więcej niż 100 godzin.100 godzin przesuwania klocków? Oczywiście w otoczce kosmicznej, ale i tak brzmi dość przerażająco. Na pewno zagram w sequel jednej ze swoich ulubionych gier obecnej generacji, ale żebyśmy się zrozumieli - prawie nikt nie skończy gry, której casualowe przejście zajmuje "bliżej 30 godzin". Chyba, że na iPhonie, wtedy mogę ją męczyć i kilka lat.

Jakub Tepper

[via TGR]

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.