Ile kosztuje ASUS ROG Ally? Cena wycieka do sieci

Ile kosztuje ASUS ROG Ally? Cena wycieka do sieci

Wyciekła cena ASUS ROG Ally
Wyciekła cena ASUS ROG Ally
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.04.2023 10:22, aktualizacja: 11.05.2023 16:20

Cena ASUS ROG Ally wycieka do sieci. Czy ta konsola może "pokonać" na tym polu Steam Decka? Specyfikacja ROG Ally sugeruje, że taki sprzęt to nie będzie tania zabawka. To nie jest takie oczywiste!

Steam Deck może mieć poważnego konkurenta. ASUS Rog Ally zapowiada się na całkiem niezłą konsolę. Specyfikacja tego urządzenia bije na głowę handhelda od Valve. Z pewnością wielu potencjalnych użytkowników zastanawia się, ile takie cacko może kosztować?

Oficjalnej ceny ASUS Rog Ally jeszcze nie znamy, aczkolwiek w sieci znajdziemy kilka przecieków, które mogą rzucać pewne światło na to, ile zapłacimy za konsolę. I jeśli są one wiarygodne, to tragedii nie będzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Cena ASUS ROG Ally

Producent zapewniał, że cena będzie niższa niż tys. dolarów, ale taka poszlaka nie mówi nam zbyt wiele. Tymczasem, jak donosi użytkownik Twittera kryjący się za pseudonimem wickedkhumz, w sklepie Best Buy przedwcześnie pojawiła się cena ASUS ROG Ally.

699 dolarów za model w wersji AMD Ryzen Z1 Extreme, 16 GB RAM LPDDR5 i dyskiem SSD 512 GB. Dużo? Mało? Weźmy sobie Steam Decka z 512 GB pamięci SSD NVMe kosztuje 649 dolarów. Taniej, ale cały sekret tkwi w podzespołach ASUS ROG Ally.

Premiera ASUS Rog Ally

Oczywiście nie jest to oficjalna cena, podkreślmy raz jeszcze. Taką poznamy najprawdopodobniej w dniu globalnej prezentacji urządzenia, czyli 11 maja 2023 r. Wtedy też dowiemy się nieco więcej na temat dostępności ASUS ROG Ally.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)