Ico i Shadow of the Colossus na PS3?

Ico i Shadow of the Colossus na PS3?

Ico i Shadow of the Colossus na PS3?
marcindmjqtx
26.05.2010 14:33, aktualizacja: 06.01.2016 17:10

W pierwszym kwartale przyszłego roku podobno ma się pojawić Team Ico Collection na Blu-ray, w którego skład będą wchodzić Ico i Shadow of the Colossus. Niezła plotka, co?

Poza tym nic więcej nie wiadomo. JPrzypomina trochę sytuację z God of War Collection, które pokazało się nieco przed premierą God of War 3. Czyżby analogiczna sytuacja miała się wydarzyć przy okazji premiery Last Guardiana?

Jasne, nadal wkurza mnie, że Sony po raz drugi stara się sprzedać nam to samo (bo w końcu na moim 60GB PS3 nadal działają obydwie wymienione wyżej gry w trybie wstecznej kompatybilności), zamiast po prostu wypuścić emulator PS2 na PS3, z drugiej zaś strony cieszę się, że ludzie nie mający wcześniej styczności z producjami Team Ico będą mieć w końcu taką możliwość. Liczę też, że wersje na Blu-ray będą odpowiednio poprawione i że gry na naszych telewizorach HD będą prezentować się świetnie. No i że będą mieć trofea.

PS Niby i psioczę trochę na Sony, ale muszę tu uderzyć się w piersi i przyznać się, że Peggle posiadam na co najmniej 3 platformy, a ostatnio kupiłem po raz drugi Phoenixa Wrighta na iPhone... Ten zestaw pewnie też bym kupił.

Piotr Gnyp

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)