I Am Alive trafi do cyfrowej dystrybucji. Mamy nowy zwiastun

I Am Alive trafi do cyfrowej dystrybucji. Mamy nowy zwiastun

I Am Alive trafi do cyfrowej dystrybucji. Mamy nowy zwiastun
marcindmjqtx
29.09.2011 18:14, aktualizacja: 21.01.2016 17:19

I tym razem nie jest to rzekomy żart francuskich dziennikarzy. Ubisoft oficjalnie zapowiedział ten tytuł. Po raz... przynajmniej drugi.

Gra pojawi się w Xbox Live Arcade i PlayStation Network w zimie, aczkolwiek nie wiadomo czy chodzi o końcówkę bieżącego, czy początek przyszłego roku.

Wygląda na to, że motyw przewodni się nie zmienił - wciąż jednym z głównych przeciwników gracza, pragnącego odnaleźć swoją żonę i córkę w zdewastowanym przez kataklizm mieście będą siły przyrody. Nie znaczy to, że na naszej drodze nie staną zdesperowani ludzie, gotowi zrobić wszystko, co konieczne, by to oni, a nie my mogli dożyć kolejnego wschodu słońca.

Post-apokaliptyczny survival już przy pierwszych zapowiedziach zwrócił naszą uwagę. Późniejsze losy tej gry były jednak dość tajemnicze. Nowych informacji brakowało, pojawiały się nawet plotki o tym, że los postanowił spłatać figla i wbrew tytułowi została ona zwyczajnie skasowana. W końcu ciszę przerwał Yves Guillemot, oznajmiając, że I Am Alive wróciło do początkowej fazy projektowania, a zamiast studia Darkworks będzie pracował nad nią szanghajski oddział Ubisoftu.

Wygląda na to, że w końcu wszystko idzie tak jak powinno, choć ciekawe, czy na jakość gry wpłynie fakt, że zamiast na pojemne płytki DVD i Blu-Ray trafi do cyfrowej dystrybucji.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)