Hyrule Warriors zmierza na 3DS-a. Link była kobietą?

Hyrule Warriors zmierza na 3DS-a. Link była kobietą?

Hyrule Warriors zmierza na 3DS-a. Link była kobietą?
marcindmjqtx
11.06.2015 10:33, aktualizacja: 05.01.2016 15:02

Nintendo przenosi Hyrule Warriors na 3DS-a, a fani przypuszczają, że w grze pojawi się Linkie. Żeńska wersja elfa w zielonym kubraku.

Zmagania w miksturze Dynasty Warriors z The Legend of Zelda przeniosą się także na małą konsolkę Ninny. Hyrule Warriors w wersji na 3DS-a pokazuje zwiastun, który "wyciekł" na kilka dni przed E3. Wprawne oko zobaczy w nim kilka interesujących rzeczy. Po pierwsze: występ Tetry i Króla Daphnesa Nohansena Hyrule'a (vel. King of Red Lions) z Wind Wakera. Kupujący przenośną wersję gry odblokują dwie nowe postacie bez dodatkowych opłat także na Wii U.

A zanim przejdziemy do kolejne intersującej kwestii, rzeczony zwiastun:

Spójrzcie teraz na zdobiący notkę obrazek. To pojawiająca się w nagraniu plansza z oznaczonym (moimi zdolnymi dłońmi) najważniejszym jej elementem. Według fanów ta kusza należy do Linkie. Żeńskiej wersji Linka, która miała się pierwotnie w Hyrule Warriors znaleźć, lecz została z gry wycięta. Tezę podpierają faktem, że żaden inny bohater HW z takiej broni nie korzysta, a Linkie dzierżyła miotacz bełtów w oficjalnym art booku.

Nintendo pokaże zapewne skurczone Hyrule Warriors przy okazji E3. Być może tam tajemnica Linka w spódnicy doczeka się rozwikłania.

[Źródło: Kotaku]

Piotr Bajda

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)