Hunt: Showdown ma być świadectwem potężnych możliwości nowej wersji Cry Engine'u

Strona głównaHunt: Showdown ma być świadectwem potężnych możliwości nowej wersji Cry Engine'u
20.03.2018 14:46
Hunt: Showdown ma być świadectwem potężnych możliwości nowej wersji Cry Engine'u
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Twórcy wypuścili niedawno wczesną wersję gry i rozpoczęli polowanie na graczy.

Crytek na zmianę tonie i wydobywa się na powierzchnię. Po okresie współpracy z EA, jaki zaowocował stworzeniem jednego z najlepszych silników graficznych w historii, firma postawiła na własną działalność. Zbyt szybki rozwój zakończył się w pewnym momencie klęską, której symbolem było Ryse: Son of Rome.

Po okresie produkcji gier z myślą o VR firma wróciła jednak do realizowanego od dawna projektu, Hunt: Showdown. Niedawno byliśmy świadkami debiutu wczesnego dostępu (wycenionego na bardzo przystępne 73 zł). Sieciowe polowanie na potwory zbiera póki co mieszane oceny od użytkowników, nie zapominajmy jednak, że twórcy zapowiedzieli premierę dopiero na przyszły rok. Będzie zatem jeszcze dużo czasu na naprawę wszelkich błędów.

CRYENGINE V - Hunt: Showdown Tech Demo GDC 18

Hunt: Showdown to także przejście na nową, piątą już generację Cry Engine’u. Firma opublikowała stworzone w oparciu o grę demo technologiczne, prezentujące możliwości nowej wersji silnika. Obok zaawansowanych efektów graficznych, twórcy reklamują też (zapewne pod kątem oferowania silnika innym) jak łatwo obsługuje się wbudowany edytor, łącząc po prostu ze sobą odpowiednie elementy.

325539775669286876

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)