Humble Monthly to abonament na comiesięczne paczki gier

Humble Monthly to abonament na comiesięczne paczki gier

Humble Monthly to abonament na comiesięczne paczki gier
marcindmjqtx
02.10.2015 10:27, aktualizacja: 05.01.2016 14:52

Zapłacicie 12 dolarów za kota w worku?

Humble Bundle doczekało się abonamentu pod postacią Humble Monthly. Płacąc 12 dolarów miesięcznie, w każdy pierwszy piątek nowego miesiąca otrzymamy zestaw gier - od najnowszych hiciorów, przez starsze pozycje, po dawno zapomniane perełki. Twórcy usługi zapewniają, że będą to starannie dobierane tytuły, wszystkie na Steama. Nie wiemy, ile ich będzie w jednym rzucie.

Celem nowej usługi jest dostarczenie graczom tytułów, których normalnie organizatorzy nie byliby w stanie dla nich zdobyć. Niestety, w abonamencie brakuje suwaków, którymi decydujemy, jaka część naszych pieniędzy idzie dla potrzebujących, a jaka trafia do twórców lub organizatorów Humble Bundle. Na głównej stronie wisi tylko informacja, że 5% comiesięcznych zarobków zostaje przeznaczona na cele charytatywne. Nie wiemy też nigdy, jaki będzie następny zestaw, dopóki się nie pojawi.

Jeśli zdecydujecie się na abonament, w oczekiwaniu na pierwszą paczkę gier - który ukaże się 6 listopada - otrzymacie Legend of Grimrock 2. Stronę Humble Monthly znajdziecie tutaj.

[źródło: 1, 2]

Patryk Fijałkowski

326866783108098327
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)