Humble Indie Bundle zarobiło już milion dolarów. Może być więcej!

Strona głównaHumble Indie Bundle zarobiło już milion dolarów. Może być więcej!
02.08.2011 15:09
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Od startu promocji, w której za zestaw pięciu gier możemy zapłacić, ile nam się podoba mija dziś równe siedem dni, a internauci zdążyli już wydać ponad milion dolarów. Z tej okazji organizatorzy przygotowali kilka prezentów. Możemy też rzucić okiem na ciekawe statystyki.

Na chwilę obecną, zestaw Humble Indie Bundle nabyło 214,522 osób, wydając na niego łącznie 1,023,607.05 dolarów. Średnia cena gier, które kupowane osobno kosztowałyby około 50 dolarów to $4.77. Nie wszyscy jednak oszczędzają. Na liście znajdziemy też pięć transakcji opiewających na kwotę ponad tysiąca dolarów.

Na drugim miejscu listy najszczodrzejszych widzimy znajomą ksywkę. Notch - autor Minecrafta - nie tylko sięgnął głęboko do kieszeni, ale dorzucił do zestawu także darmowy dostęp do Minecrafta, który jednak skończy się 14 sierpnia. Innym bonusem dla kupujących jest inna gra - Steel Storm.

Humble Indie Bundle 3

Milion dolarów robi wrażenie, ale nie oznacza to, że możemy już spocząć na laurach. Akcja daje nam szansę podzielić kwotę, za którą kupujemy gry pomiędzy autorów, fundację Child's Play oraz Fundację Elektronicznego Pogranicza. Gry są ciekawe, a cel szczytny, więc postarajcie się dorzucić coś od siebie. Akcja potrwa jeszcze przez tydzień.

Maciej Kowalik

Udostępnij:
Komentarze (0)