Hover: Revolt of Gamers - nieślubne dziecko Mirror's Edge i Jet Set Radio

Strona głównaHover: Revolt of Gamers - nieślubne dziecko Mirror's Edge i Jet Set Radio
05.05.2014 12:01
Hover: Revolt of Gamers - nieślubne dziecko Mirror's Edge i Jet Set Radio
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Troje francuskich twórców w parę miesięcy przygotowało takie demo, że już chciałoby się ich grę dorwać i zarwać przy niej niejedną noc.

bEIOhfVh

Parkour w grach z widokiem z pierwszej osoby jest super. Dawno temu zostało to udowodnione przez Mirror's Edge, ostatnio przypomniał o tym Titanfall. Hover: Revolt of Gamers to kolejna produkcja, która korzysta z takiego patentu. Poza tym osadza gracza w futurystycznym, cyberpunkowym mieście, w którym gry wideo zostały zakazane. Można po nim swobodnie biegać, wykonywać misje (samemu albo ze znajomymi, bo to gra sieciowa) i popisywać się trikami. Całość przypomina skrzyżowane wspomnianego już ME, Jet Set Radio i serii Tony Hawk's Pro Skater.

Hover cały czas można wspierać na Kickstarterze, choć twórcom udało się już uzbierać wymagane 38 tysięcy dolarów. A nawet sporo więcej, bo na koncie mają już prawie 80 tysięcy. Do końca akcji zostało jeszcze 17 dni.

Gra ma mieć premierę w kwietniu 2015 roku. Ukaże się na PC z Windowsem, Makach i Linuksie, PS4 i Xboksie One oraz być może na Wii U - jeśli uda się zebrać więcej niż 100 tysięcy dolarów na Kickstarterze. Ciekawostką jest, że za ścieżkę dźwiękową odpowiadał będzie Hideki Naganuma - autor muzyki do Jet Set Radio i wielu innych gier SEGI sprzed lat.

bEIOhfVj

Tomasz Kutera

325697116578461660
Udostępnij:
bEIOhfWf