Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Horizon: Zero Dawn z datą premiery na PC. Czy warto?

Strona głównaHorizon: Zero Dawn z datą premiery na PC. Czy warto?
05.07.2020 15:39
Horizon: Zero Dawn z datą premiery na PC. Czy warto?
bDIcrLsm

Hit Sony z PS4 trafia na komputery osobiste.

bDIcrLrF

Studio Guerilla Games podało oficjalną datę premiery Horizon: Zero Dawn na PC. Gra ukaże się na platformach Steam oraz Epic Game Store 7 sierpnia. Sugerowana cena w Polsce to 169 złotych - zarówno na Steamie jak i na Epicu.

Gra w wersji pecetowej wspiera wszystkie popularne rozdzielczości włącznie z ultrapanoramicznymi. Oferuje usprawnienia graficzne w tym lepszej jakości odbicia i dynamiczną roślinność. Może również działać z prędkością nawet 120 klatek na sekundę.

W pakiecie poza grą znajduje się dodatek The Frozen Wilds oraz szereg drobniejszych cyfrowych bonusów. Jako że cena na Epicu i Steamie jest taka sama, to bierzcie, skąd sami wolicie. Jeżeli oczywiście chcecie brać, jak nie chcecie - to nie bierzcie.

Horizon Zero Dawn Complete Edition - PC Features Trailer

A czy brać warto? Akurat jestem w trakcie grania w Horizon po raz pierwszy na PS4, więc mogę odpowiedzieć. Na pewno nie jest to gra wybitna. Nie jest to żadne objawienie. Żadne cudo. Ale jednocześnie jest to swoiste arcydzieło kompetencji. To taka podręcznikowa "dobra gra". Nie ma w niej nic nadzwyczajnego (no, może poza oprawą graficzną), ale wszystko, co w niej jest, jest w porządku.

bDIcrLrH

To jest taka naprawdę dobrze zrobiona "gra w stylu Ubisoftu". Jak lubicie biegać po otwartym świecie, czyścić znaczniki, znajdować łupy, przejmować obozy (ja lubię, znajduje w systematyczności tych gier jakiś spokój), to warto. Ale na pewno nie trzeba.

Paweł Olszewski w swojej recenzji na Polygamii ponad dwa lata temu pisał z kolei: I dawał 4/5, polecając grę z pewnymi zastrzeżeniami. Teraz wiecie już wszystko.

Dominik Gąska

bDIcrLsD