Horizon Forbidden West wyciekła do sieci. Gracz pokazał zdjęcia z rozgrywki

Horizon Forbidden West wyciekła do sieci. Gracz pokazał zdjęcia z rozgrywki

Horizon Forbidden West wyciekła do sieci. Gracz pokazał zdjęcia z rozgrywki
Konrad Siwik
12.01.2022 13:35

Horizon Forbidden West to jeden z największych ekskluzywnych tytułów tego roku na konsole PlayStation. Nieco ponad miesiąc przed premierą do sieci wyciekła niedokończona wersja gry.

Według Video Games Chronicle wczesna wersja zawiera całą zawartość głównego Horizon Forbidden West, choć brakuje w niej niektórych zasobów graficznych. Zrzuty ekranu i filmy z rzekomej wersji gry na PS4 pojawiły się w mediach społecznościowych na początku tygodnia. Wiele z nich zostało później usuniętych z Twittera ze względu na zgłoszenia przesłane przez właściciela praw autorskich, co sugeruje, że przeciek jest prawdziwy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sony Interactive Entertainment powstrzymało przecieki, a wczesna wersja Horizon Forbidden West zniknęła z serwisów do udostępniania plików. Mimo wszystko, z pewnością będzie to kolejna frustrująca wpadka dla firmy. Miesiące przed premierą The Last of Us Part II, do sieci wyciekł spory fragment gry, w tym przerywniki filmowe z poważnymi spoilerami fabularnymi.

Wciąż nie wiadomo, w jaki sposób doszło do wycieku. Pojawiają się spekulacje, że być może jest to deweloperska wersja gry, która została w jakiś sposób ściągnięta z serwerów Sony.

Horizon Forbidden West ma ukazać się oficjalnie 18 lutego na konsolę PlayStation 4 i PlayStation 5. Do tego czasu fani gry powinni powstrzymać się przed poszukiwaniem informacji na jej temat, jeśli chcą sami zapoznać się z jej fabułą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)