Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Horizon Chase Turbo - ścigamy się w stylu retro

Strona głównaHorizon Chase Turbo - ścigamy się w stylu retro
17.04.2018 13:26
Horizon Chase Turbo - ścigamy się w stylu retro
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska
bDJruKLG

Bez fotorealizmu, bez idealnie oddanego modelu jazdy i realistycznych efektów towarzyszących kraksom - ta gra to ma być czysta przyjemność.

bDJruKKZ

Studio Aquiris Game zapowiedziało właśnie nietypową grę wyścigową - nową wersję wysoko ocenianej Horizon Chase World Tour. Nowa produkcja to Horizon Chase Turbo, która przy całej tej grafice 3D, jest bardzo retro. Wygląda i działa jak 16-bitowe arkadowe gry wyścigowe z lat 80 i 90 - takie jak Lotus, Top Gear czy Out Run. Zresztą, inspiracje tymi tytułami najlepiej widać na zwiastunie:

Horizon Chase Turbo - Announcement Trailer | PS4

Całości dopełnia oryginalna ścieżka dźwiękowa autorstwa Barry'ego Leitcha. W Horizon Chase Turbo klasycznie wcielimy się w kierowcę wyścigowego, który będzie krzesał iskry z kół w pięknych okolicznościach przyrody na 110 ciekawych mapach. Do linii mety będziemy pędzić w tłumie SI, ale istnieje możliwość grania na dzielonym ekranie z trzema innymi osobami.

325536807679047644

Samochody będą niezniszczalne i nie będą ich obowiązywały prawa fizyki zaś model jazdy będzie opierał się na zręczności.

bDJruKLb

Gra pojawi się 15 maja na PC oraz PS4, zaś na pozostałe platformy, w tym Switch, zawita nieco później.

bDJruKLX