Home - 12 milionów użytkowników na świecie

Home - 12 milionów użytkowników na świecie13.03.2010 23:05
Home - 12 milionów użytkowników na świecie
marcindmjqtx

Home nie dość, że dostał nową aktualizację o numerku 1.35, ułatwiającą nawigację i zmniejszającą czas ładowania, to jeszcze może pochwalić się 12 milionami użytkowników na świecie. Podczas trwającego GDC Sony podzieliło się kilkoma danymi na temat swojej usługi.

Przypomnijmy, że w grudniu 2009 firma mogła pochwalić się 10 milionami użytkowników, czyli w dość krótkim czasie Home zanotował ładny wzrost. Co więcej - 85% ludzi, którzy stworzyli sobie awatara loguje się co najmniej raz, zaś średnia długość wizyty nadal wynosi około godziny.

W 2010 roku deweloperzy mają częściej integrować Home ze swoimi produkcjami. Możemy spodziewać się minigierek, wspólnej zawartości, specjalnych przestrzeni itd. Wystarczy chociażby przypomnieć sobie ostatnią Przygodę Czterech Dni, gdzie część zadać wymagała zalogowania się do Home, czy to, co pojawiło się przy okazji premiery inFamous.

Przyznam się, że należę do tej grupy osób, które zalogowały się raz, stworzyły awatara i nie wróciły do Home. A jak to wygląda u Was? Bywacie w Domu? Podobają się Wam nowe przestrzenie i zmiany, jakie Sony wprowadza w swojej usłudze?

[via Joystiq]

327080307121940759
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)