Hogwarts Legacy oczaruje edycją kolekcjonerską. Zawartość wyciekła do sieci

Hogwarts Legacy oczaruje edycją kolekcjonerską. Zawartość wyciekła do sieci

Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
Źródło zdjęć: © YouTube
25.07.2022 12:20, aktualizacja: 07.02.2023 10:43

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat zawartości edycji specjalnych do Hogwarts Legacy. To już drugi wyciek na przestrzeni ostatnich tygodni. Zawartość niektórych pakietów jest dość oryginalna. Internauci zastanawiają się, czym jest w istocie "lewitująca różdżka".

Idealna gra dla fanów Harry'ego Pottera

Hogwarts Legacy to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Świat magii i czarodziejów jeszcze nigdy nie był tak rozbudowany. W samej grze nie spotkamy Harry'ego, Hermiony i Rona, bowiem rozgrywka toczy się w innych czasach. Nie zmienia to faktu, że oczekiwania graczy względem produkcji osadzonej w popularnym uniwersum są wysokie.

Nieoficjalna zawartość edycji specjalnych

Nieoficjalna zawartość edycji specjalnych do Hogwarts Legacy
Nieoficjalna zawartość edycji specjalnych do Hogwarts Legacy© reddit | BattleDashBR

W sieci pojawiły się interesujące doniesienia. Internauta kryjący się za pseudonimem BattleDashBR opublikował grafikę w serwisie reddit, która ujawnia zawartość edycji kolekcjonerskich do Hogwarts Legacy. Tym samym potwierdza on poniekąd wcześniejsze doniesienia i dodatkowo je uzupełnia. Wynika z nich, że:

  • Edycja Standardowa, rzecz jasna, ma zawierać jedynie podstawową wersję gry
  • Edycja Deluxe zostanie uzupełniona o: wczesny dostęp do gry na 72 godziny przed premierą, Dark Arts (pakiet kosmetyczny, arena oraz kapelusz), ubiór Kelpie oraz Wierzchowiec Thestral.
  • Edycja kolekcjonerska posiada wszystko to, co wersja Deluxe, a dodatkowo ma oferować Steel Case oraz "lewitującą starożytną magiczną różdżkę wraz z księgą". Ciekawe.

Hogwarts Legacy - premiera

Hogwarts Legacy zadebiutuje pod koniec 2022 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)