Hitman 3. Darmowy dodatek do odebrania

Hitman 3. Darmowy dodatek do odebrania26.07.2022 13:11
Hitman 3
Hitman 3

Hitman 3 z darmową aktualizacją dla wszystkich posiadaczy tego tytułu. Już dziś, 26 lipca, w ręce graczy trafi wyjątkowa zawartość. Dodatek wprowadza zupełnie nową mapę, która będzie areną zmagań z pirackim syndykatem.

Piraci z Karaib... z Ambrose Island

Na początku lipca studio IO Interactive zapowiedziało nową zawartość do Hitmana 3. Aktualizacja wprowadza do rozgrywki zupełnie nową lokację – Ambrose Island. Tropikalna wyspa jest opanowana przez grupę nazwaną "pirackim syndykatem", która rości sobie prawo do hegemonii na tym obszarze. Problem polega na tym, że na wyspę przybywa on – Agent 47 we własnej osobie.

Hitman 3 - Ambrose Island – premiera 26 lipca

Dodatek zostanie opublikowany już dziś, 26 lipca. Warto podkreślić, że zawartość jest w pełni darmowa dla wszystkich tych, którzy posiadają grę Hitman 3. Nowa plansza to również nowe cele, wyzwania oraz nowe nagrody do odblokowania.

Hitman 3 to udana produkcja

Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez IO Interactive, Ambrose Island będzie dostępne do pobrania o godzinie 15:00. Hitman 3 zadebiutował 20 stycznia 2021 roku. Gra trafiła na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na Nintendo Switch. Historia płatnego zabójcy została bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)