Hitman 3. Darmowy dodatek do odebrania

Hitman 3. Darmowy dodatek do odebrania

Hitman 3
Hitman 3
26.07.2022 13:11

Hitman 3 z darmową aktualizacją dla wszystkich posiadaczy tego tytułu. Już dziś, 26 lipca, w ręce graczy trafi wyjątkowa zawartość. Dodatek wprowadza zupełnie nową mapę, która będzie areną zmagań z pirackim syndykatem.

Piraci z Karaib... z Ambrose Island

Na początku lipca studio IO Interactive zapowiedziało nową zawartość do Hitmana 3. Aktualizacja wprowadza do rozgrywki zupełnie nową lokację – Ambrose Island. Tropikalna wyspa jest opanowana przez grupę nazwaną "pirackim syndykatem", która rości sobie prawo do hegemonii na tym obszarze. Problem polega na tym, że na wyspę przybywa on – Agent 47 we własnej osobie.

Hitman 3 - Ambrose Island – premiera 26 lipca

Dodatek zostanie opublikowany już dziś, 26 lipca. Warto podkreślić, że zawartość jest w pełni darmowa dla wszystkich tych, którzy posiadają grę Hitman 3. Nowa plansza to również nowe cele, wyzwania oraz nowe nagrody do odblokowania.

Hitman 3 to udana produkcja

Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez IO Interactive, Ambrose Island będzie dostępne do pobrania o godzinie 15:00. Hitman 3 zadebiutował 20 stycznia 2021 roku. Gra trafiła na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na Nintendo Switch. Historia płatnego zabójcy została bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)