Hideo Kojima chce pokazać Death Stranding w przyszłym miesiącu

Strona głównaHideo Kojima chce pokazać Death Stranding w przyszłym miesiącu
26.04.2019 16:45
Hideo Kojima chce pokazać Death Stranding w przyszłym miesiącu

Płyńcie łzy moje, rzekł Hideo.

Podczas panelu w trakcie Tribeca Film Festival, który prowadzili Hideo Kojima, Norman Reedus i Geoff Keighley, twórca Death Stranding rzucił kilka nowych informacji na temat gry. Ciągle pozostaje ona dużą tajemnicą, ale jak to z Kojimą bywa, kolejne jej elementy powoli się odkrywają.

I tak, Kojima przede wszystkim podkreślił, że ważnym elementem Death Stranding będzie uczucie wspólnoty między graczami. Każdy będzie grał samemu, ale jednocześnie ma odczuwać łączność ze światem, występującymi w grze postaciami i bezpośrednie połączenie również ze światem rzeczywistym.

Death Stranding - E3 2018 4K Trailer | PS4

Kojima wyjaśnił również, dlaczego tak bardzo lubi współpracować ze znanymi aktorami. Jak mówi, byłby w stanie wraz z tworzącym grę zespołem tworzyć występujące w niej postacie bez udziału aktorów, ale wtedy pochodziłyby one całkowicie od niego.

Aktorzy zaś mogą tchnąć w bohaterów nowe życie, część siebie samych, dzięki czemu potrafią oni zaskoczyć również samego twórcę. Całość jest dzięki temu ciekawsza.

Podczas wystąpienia Kojima stwierdził również, że chciałby pokazać jakieś nowe materiały z gry w przyszłym miesiącu. Co dokładnie jednak - nie wiadomo. Wiemy za to, że Sony nie będzie na E3 w czerwcu - może więc faktycznie firma będzie chciała pokazać jakieś rzeczy obok targów?

Dominik Gąska

Udostępnij:
Komentarze (0)