Heroes of the Storm doczekało się pierwszej oryginalnej postaci

Heroes of the Storm doczekało się pierwszej oryginalnej postaci
Krzysztof Kempski

02.11.2018 20:22

Orphei nie spotkacie w żadnej innej grze Blizzarda.

Heroes of the Storm debiutowało jako moba od Blizzarda, w której bohaterami są postaci ze wszystkich najsłynniejszych gier firmy. Niedługo jednak taki stan rzeczy zmieni się za sprawą Orphei - zapowiedzianej na Blizzconie nowej bohaterki, stworzonej specjalnie z myślą o grze Blizzarda.

Córka Raven Lorda zapoczątkować ma nowy okres w dziejach moby Zamieciowców i możemy w przyszłości spodziewać się jeszcze większej ilości postaci. W czasie Blizzconu zaprezentowano ją na dwóch materiałach - pierwszy skupił się na przeszłości, drugi natomiast zawierał fragmenty gameplayu. Orphea bazować będzie na przyzywaniu na pole bitwy słodkich fioletowych potworów przypominających węże.

Heroes of the Storm - BlizzCon 2018 - Orphea Reveal Trailer

Postać została udostępniona za darmo wszystkim, którzy przybyli na Blizzcon lub zainwestowali w wirtualny bilet. Co z innymi fanami gry, jeszcze nie wiadomo. Orpheę pokazano już przy okazji otwarcia imprezy, ale 30 minut po północy odbędzie się jeszcze specjalne show poświęcone grze,  gdzie możemy spodziewać się szerszej prezentacji.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)