Hero Zero: Kryjówka

Hero Zero: Kryjówka22.01.2017 10:00
Redakcja

Nowa rozbudowana funkcja i nowa wersja mobilna hitu Free2Play

Nowy rok – nowa funkcja! Dla bohaterów przeglądarkowej gry free2play Hero Zero rok 2017 nie mógł zacząć się lepiej! Przez kilka miesięcy wydawca, European Games Group, wraz z zespołem deweloperskim Playata pracowali pod dużą presją nad największą w historii aktualizacją przeglądarkowego hitu. Bohaterowie mogą korzystać z nowej rozbudowanej funkcji, która od teraz stanowi integralną część gry: z Kryjówki! Ponadto od teraz Hero Zero jeszcze bardziej zachwyca odnowioną grafiką oraz nową wersją mobilną.

327548857670128441

KryjówkaGracze, którzy osiągnęli 8 poziom uzyskują dostęp do tajnej bazy, która jest zlokalizowana pod domami ich bohaterów w Humpreydale. Na początku baza składa się z pustych działek budowlanych, które stopniowo, krok po kroku można doposażać, tworząc kryjówkę superbohatera z prawdziwego zdarzenia. W tym celu najpierw należy zbudować schronienie. Schronienie będzie stanowić podstawę dla dalszych pomieszczeń, zastępując obecną funkcję pracy. Schronienie cały czas zbiera monety, które można uzyskać, odwiedzając to pomieszczenie. W celach przyszłych modyfikacji kryjówki superbohatera pokoje można pakować i przenosić do innych miejsc w obrębie bazy za pomocą dynamicznych robotów. Można także zwiększyć wydajność tych ciężko pracujących robotów na określonej powierzchni lub zorganizować drugiego robota roboczego w celu znacznego przyspieszenia postępu.

327548857670259513

Zbieraj zasoby i konkuruj z innymi graczamiRóżne pokoje produkują różne zasoby, takie jak super klej czy Zeronit, które trzeba zbierać tak samo jak monety i punkty doświadczenia. Do prac budowlanych potrzebne są zasoby, które zbiera się w odpowiednich pomieszczeniach, takich jak kopalnia Zeronitu czy wytwórnia super kleju. Gracze stop-niowo poszerzają przestrzeń swoich kryjówek i odblokowują nowe działki budowlane pod budowy kolejnych pomieszczeń. Każdy bohater, który zbuduje podziemną bazę oraz jednostki bojowe w wy-znaczonym centrum bojowym może atakować kryjówki innych bohaterów i kraść część ich zasobów!

Nowa wersja mobilnaOd teraz bohaterowie będą mieli jeszcze więcej frajdy w ruchu! Mobilna wersja Hero Zero została całkowicie odnowiona i olśniewa odświeżonym otoczeniem, ulepszonym sterowaniem i znacznie bardziej dopracowanym wyglądem.

Zagraj na www, na iPhone lub iPad oraz iPhone lub iPadtelefonach i tabletach z systemem Android

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)