Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Help Will Come Tomorrow zabierze nas do syberyjskiej tajgi

Strona głównaHelp Will Come Tomorrow zabierze nas do syberyjskiej tajgi
26.09.2019 15:58
Help Will Come Tomorrow zabierze nas do syberyjskiej tajgi
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDSnwjSK

Arclight Creations wspólnie z Klabaterem zapowiadają survival w stylu Dead in Bermuda, który zabierze nas do Rosji roku 1917.

bDSnwjSd

Na pewno znacie Devolver Digital, amerykańskiego wydawcę mniejszych, nierzadko zwariowanych produkcji, którzy odławiają z zalewu gier indie, co lepsze kąski i sprawiają, że nie przepadną one w studni Steama. Przecudowne Gris, na poważnie podchodzące do tematu legalizacji marihuany Weedcraft Inc. czy wymagające nie lada umiejętności My Friend Pedro, to tylko kilka ostatnich tytułów wypromowanych przez Devolvera. Nawet większym wydawcom zdarza się od czasu do wydać coś mniejszego - program EA Originals, dzięki któremu powstało Fe, Unravel i A Way Out, co tylko pokazuje, jak mocno rozwija się ten segment.

Help Will Come Tomorrow (PC/Xbox/PS4/Switch) – Announcement Trailer

Klabater, który również próbuje swoich sił na tym polu ma już na swoim koncie Apocalipsis: Harry at the End of the World czy wydane niedawno We. The Revolution (pamiętam, jak ta gra była jeszcze w powijakach, a Dawid Cieślak i Patryk Polewiak z Polyslash szukali wydawcy). Dziś Arclight Creations, jedno ze studiów znajdujących się pod skrzydłami warszawskiego wydawcy, zapowiedziało Help Will Come Tomorrow, swoją pierwszą grę. Będzie to survival, w którym zadbamy o grupę kilku ocalały osób z katastrofy na trasie kolei transsyberyjskiej. Jak sugeruje opis na Steamie, był to atak terrorystyczny, więc jednym z celów gry może być odkryć kto go przeprowadził. Miałoby to sporo sensu, zwłaszcza, gdyby sprawcą okazał się ktoś z ocalałych, co jeszcze bardziej utrudniłoby budowanie relacji pomiędzy konkretnymi postaciami. Zresztą, nikt z nich nie musi być w to zamieszany, wystarczą podejrzenia, wrogość spowodowana różnicą poglądów czy przynależnością do innej (czytaj: gorszej) klasy społecznej.

bDSnwjSf

Studio zwraca bardzo dużo uwagi właśnie na ten element, stąd wybór padł na taki, a nie inny okres historyczny. Rewolucja Lutowa, a później Październikowa podzieliły rosjan, jednak czy w obliczu śmierci z zamarznięcia lub głodu, odrzucą spory i uda się im znaleźć wspólny język? Wszystko zależy od naszych decyzji i tego, jak poprowadzimy poszczególne wątki.

325348975773693916

Produkcja studia Arclight Creations ma pojawić się na komputerach osobistych (Steam; Windows), PlayStation 4, Xbox One i Switch w pierwszym kwartale 2020 roku.

325348975773824988
bDSnwjTb