Hello Kitty polubiło się z Tetrisem

Hello Kitty polubiło się z Tetrisem

Hello Kitty polubiło się z Tetrisem
Joanna Pamięta - Borkowska
19.04.2019 14:36

Jakie owoce przyniesie współpraca tych dwóch marek?

Czasami nowa jakość powstaje dzięki mieszance dwóch pozornie nieprzystających do siebie tworów. W świecie gier może się to sprowadzać do gościnnych występów postaci w uniwersach zupełnie im obcych gier, np. Geralta w Soulcaliburze. Ale czasami współpraca wykracza poza zwykłe cameo. Wtedy efekty mogą być zaskakujące.

Oto Tetris Company nawiązało współpracę z Hello Kitty. Blue Planet Software oraz twórca Hello Kitty, Sanrio, trudzą się wspólnie nad przeglądarkowym online "czymś", które pojawi się 3 czerwca.

Co więcej, za samą grą pójdzie cała masa gadżetów, bo przecież gracze kochają przedmioty i wszystko, co można postawić obok doniczki. Albo powiesić w szafie, bo i ubranka spod znaku Tetris-Kitty się pojawią.

Obraz

Przy okazji przypomnę, że obie marki obchodzą w tym roku okrągłe rocznice istnienia - Tetris jest na świecie już 35, a Hello Kitty stuknęło 45 lat (sic!).

Maya Rogers, prezes Blue Planet Software, przyznaje:

Hello Kitty już wcześniej wkroczyła do świata gier - dwa lata temu stało się to sprawą współpracy z Bandai Namco, która zaowocowała serią gier łączącą Pac-Mana i kociaka.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)