Hej Nathan, słyszałeś, że w Tomb Raider będzie multiplayer?

Hej Nathan, słyszałeś, że w Tomb Raider będzie multiplayer?31.12.2012 11:59
Hej Nathan, słyszałeś, że w Tomb Raider będzie multiplayer?
marcindmjqtx

Nathan Filion to znakomity aktor, aktualnie roztaczający swój czar w serialu Castle. Jest w nim ekspertem od wszystkiego, więc ciekawiło mnie, co sądzi o najnowszych doniesieniach ze studia Crystal Dynamics.

Bo w trakcie, gdy my wypoczywaliśmy po świętach (jakkolwiek by to nie brzmiało), okazało się, że w najnowszych przygodach Lary Croft znajdzie się tryb multiplayer. To nie plotka, a rzecz oficjalnie potwierdzona przez autorów. No więc, Nathanie, co o tym sądzisz?

Doooookładnie.

Też nie wiem, co powiedzieć. Nie lubię wydawać przedwczesnych wyroków, ale czy to serio jest coś, czego ta gra potrzebuje? Nie stronię od sieciowych zabaw, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że ani razu nie snułem wizji dotyczących multiplayera w tej serii. Możecie powiedzieć, że marudzę, bo przecież Uncharted miało mutli i to nawet całkiem fajne, ale ja wciąż trzymam kciuki za to, by w Tomb Raiderze to eksploracja grała pierwsze skrzypce, a nie strzelanie, a zwłaszcza nie strzelanie z bazooki do helikoptera (tak, trochę przesadzam).

Na szczegóły tego trybu musimy poczekać do premiery nowego Official Xbox Magazine.  Trochę się boję, bo choć nikt pewnie nie będzie kazał mi grać w ten tryb, to nie chciałbym za pół roku przeczytać, że był rakotwórczą naroślą, jak to było w przypadku Spec Ops.

źródło: IGN

Maciej Kowalik

327128297627015210
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)