Heavy Rain, Beyond i Detroit już wkrótce pojawią się na Steamie

Strona głównaHeavy Rain, Beyond i Detroit już wkrótce pojawią się na Steamie
26.05.2020 10:10
Heavy Rain, Beyond i Detroit już wkrótce pojawią się na Steamie
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Quantic Dream udostępniło również dema wspomnianych tytułów.

bEEwMOPV

W marcu zeszłego roku światem elektronicznej rozrywki wstrząsnęła informacja o tym, że trzy ostatnie gry Quantic Dream zostaną wydane w ciągu kilku najbliższych miesięcy na komputerach osobistych. Sony już od czasu Heavy Rain podkreślało, że bardzo blisko współpracuje z francuskimi deweloperami i choć teoretycznie było wiadomo, że David Cage i spółka nie są wewnętrznym studiem "Niebieskich", to mam wrażenie, że w świadomości większości graczy (i nie tylko) było ono dotychczas tak traktowane.

325313447468480476

Czasowa wyłączność również wkrótce dobiegnie końca, bowiem od 18 czerwca trzy wspomniane tytuły wylądują na Steamie. Cena nie jest jeszcze znana, ale od wczoraj możecie pobierać dema gier i sprawdzić (o ile jeszcze nie mieliście z tymi produkcjami styczności), o co tyle szumu oraz czy faktycznie warto inwestować w to swoje pieniądze i czas. Właśnie, cena – jeszcze nie jest znana, ale można zakładać, że będzie ona zbliżona do tej na Epic Games Store (Heavy Rain i Beyond kosztują aktualnie 69 zł, zaś Detroit to już 139 zł).

Ciekawi mnie, jak będzie wyglądała dystrybucja pudełek i czy w ogóle studio zdecyduje się na wydanie nowej partii z kodami Steam. Rok temu zajęło się tym CDP, ale z najstarszym polskim dystrybutorem stało się to, co się stało, więc aktualnie jest to wróżenie z fusów, bowiem ani Cenega, ani lokalny oddział Koch Media nie przygotowali na razie żadnych zapowiedzi.

bEEwMOPX

Bartek Witoszka

bEEwMOQT