Heaven's Vault - gra o tajemnicy zaginionego języka

Heaven's Vault - gra o tajemnicy zaginionego języka

Heaven's Vault - gra o tajemnicy zaginionego języka
Joanna Pamięta - Borkowska
24.01.2019 17:09

Pobawmy się w tłumacza.

Archeolożka Aliya Elasra i jej towarzysz, robot o imieniu Six, już w maju wyruszą w podróż w czasie. Ich celem będzie odszyfrowanie inskrypcji zapisanych w zapomnianym przez ludzi języku i poznanie losów Nebuli, świata, w którym żyją.

W trakcie niespiesznej eksploracji różnych archeologicznych wykopalisk Aliya będzie musiała sporo zgadywać - i nigdy nie będzie do końca pewna, czy udało jej się prawidłowo przetłumaczyć dane zapiski czy zinterpretować wydarzenia. Co więcej, nie tylko martwe ruiny będą ją interesować. Napotka ona też ludzi, którzy mogą jej pomóc w badaniach, albo przeszkodzić.

325459741604393586

Studio inkle odpowiedzialne za tę narracyjną grę przygodową, opracowało własne podejście do opowiadania historii - w ich produkcji decyzje gracza i obrana ścieżka mają mieć niebagatelny wpływ na całą rozgrywkę. Cały otwarty świat, po którym możemy się bez przeszkód przemieszczać, ma reagować na nasze poczynania.

Heaven's Vault - Story Trailer | PS4

Cała gra oparta zatem będzie na deszyfracji języka. Inspiracją dla stworzonego przez inkle języka były egipski oraz chiński, czyli czeka nas nie lada zabawa z hieroglifami. Gra pojawi się w maju na PlayStation 4 oraz PC.

325459741604655730
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)