Hearthstone wraca do szkoły. Nadciąga rozszerzenie Scholomancjum

Hearthstone wraca do szkoły. Nadciąga rozszerzenie Scholomancjum

Hearthstone wraca do szkoły. Nadciąga rozszerzenie Scholomancjum
14.07.2020 09:00, aktualizacja: 28.07.2020 14:29

Rok szkolny w tej akademii rozpocznie się już w sierpniu.

- Pamiętam swój pierwszy dzień w szkole. Nie są to dobre wspomnienia – śmieje się Alec Dawson, odpowiedzialny za design nowej talii w "Hearthstone". Po czym dodaje. - Choć to w sumie nie sama szkoła na to wpłynęła, a powrót do domu. Zgubiłem się <śmiech>. Byliśmy świeżo po przeprowadzce do nowego sąsiedztwa. Ale akurat tego doświadczenia nie chciałem dodawać do "Heartstone". Bardziej chciałem sam poczuć, jak to jest być członkiem magii i adeptem tej dziedziny.

O pierwszym dniu w szkole rozmawiałem z twórcami z Blizzarda z prostego powodu. Zapowiedzi nowego rozszerzenia do "Hearthstone".

Scholomance Academy Cinematic Trailer | Announcement Video

"Bądźcie pozdrowieni, aspirujący adepci i adeptki sztuk tajemnych! W imieniu rektora Kel'Thuzada i całego grona pedagogicznego witamy w Scholomancjum, osławionym kolegium magicznym,gdzie wiedza to potęga, studenci są przepełnieni magicznym potencjałem, a krążące pogłoski o ponurych rytuałach odbywających się głęboko w kazamatach uczelni to wstrętne pomówienia". Tymi słowami przywita nas dodatek. Co nas czeka? Przede wszystkim 135 nowych kart.

Swój pierwszy dzień nie w szkole, a na uczelni doskonale pamięta Dave Kosak, główny projektant narracji w "Hearthstone". - Doskonale pamiętam uczucie oszołomienia podczas. Kampus wydawał się gigantyczny, wszyscy wyglądali obco, ale robili rzeczy, który były "cool": ktoś grał na gitarze, grupka kopała "zośkę" - mówi w rozmowie z Polygamią.

- Pamiętam poczucie ogromu możliwości. Mogę być tutaj kim zechcę i robić co mi się żywnie podoba. Marzy mi się, żeby to samo uczucie towarzyszyło graczom, wchodzącym do szkoły magii "Scholomancjum" - dodaje.

Co czeka nas w dodatku? Część z nowych kart (dokładnie 40) będzie dwuklasowa. Nazwa jest wiążąca i z ich dobrodziejstw będą mogły korzystać dwie klasy postaci. "Karty dla każdej dwuklasowej pary zostały zaprojektowane tak, aby zachęcać graczy do wykonywania strategicznych zagrań i zwracać ich uwagę na elementy mechaniki rozgrywki, które są wspólne dla obu klas" – tłumaczą twórcy.

Scholomance Academy Announcement Trailer

W przedsprzedaży rozszerzenie będzie kosztować 49,99 euro. W jego skład wejdzie 55 pakietów kart z rozszerzenia "Scholomancjum", jedną losową złotą legendarną kartę z nowego dodatku oraz rewers Kel'Thuzada.

Jest też drugi zestaw za 79,99 euro. Zawiera 80 pakietów kart z rozszerzenia "Scholomancjum", pięć dodatkowych złotych pakietów kart, jedną losową złotą legendarną, maga Kel'Thuzada, rewers Kel'Thuzada i Karnet Karczmarza, w którym znajdują się m.in. cztery bilety na Arenę.

A poniżej możecie zobaczyć kilka kart, które pojawią się wraz z dodatkiem.

Obraz
Obraz
Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)