HearthStone: Heroes of Warcraft wygląda jak wiele karcianek, ale i tak bym zagrał

HearthStone: Heroes of Warcraft wygląda jak wiele karcianek, ale i tak bym zagrał
marcindmjqtx

15.04.2013 12:25, aktual.: 21.01.2016 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy projekt Blizzarda wielu trochę rozczarował - jednak po pierwszej prezentacji rozgrywki jestem całkiem zainteresowany. Wygląda na dynamiczną karciankę w bardzo znajomych realiach.

Nie grałem wiele w World of Warcraft (no dobra, nie grałem prawie w ogóle), ale wcześniej spędziłem sporo czasu w świecie trzech Warcraftów, by poczuć przyjemne uczucie nostalgii, gdy zobaczyłem Thralla, ogrzego dwugłowego maga czy zamieć. Myślę, że więksi fani poczują to jeszcze bardziej.

Podobają mi się drobne detale - efekty czarów, animowane elementy mapy oraz pogaduszki walczących ze sobą - jak widać, można je wybrać z podręcznego menu, co pozwala np. szybko skomplementować przeciwnika.

HearthStone: Heroes of Warcraft będzie darmową karcianka działającą za pośrednictwem Battle.netu i pojawi się na PC, Makach i iPadach. Choć sama gra nie będzie kosztować nic, to zawsze istnieje możliwość zakupu dodatkowych paczek kart. Można je też zdobyć po prostu grając - więc pieniądze pozwolą zaoszczędzić czas, jak to często w Free2Play bywa.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale już można zapisywać się do betatestów.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)