Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Harry Potter Wizards Unite zadebiutowało na rynku

Strona głównaHarry Potter Wizards Unite zadebiutowało na rynku
21.06.2019 17:15
Harry Potter Wizards Unite zadebiutowało na rynku
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDRXlUMS

Czy gra będzie fenomenem na miarę Pokemon Go?

bDRXlUMl

UWAGA! Jeżeli w najbliższym czasie planujesz drogi czytelniku wsiadać za kierownicę, właśnie znacząco wzrosło ryzyko potrącenia grupki ludzi spacerujących z nosem w telefonie i powerbankiem w kieszeni. Zadebiutowało Harry Potter: Wizards Unite, stworzone przez Niantic "Pokemon Go z czarodziejami". Jeżeli jednak nie mieszkacie w USA czy Wielkiej Brytanii (oraz krajach Oceanii), jeszcze przez jakiś czas możecie czuć się w miarę bezpiecznie.

Harry Potter: Wizards Unite | Launch Trailer

Nim armie śmierciożerców i aurorów zaleją ulice polskich miast, muszą jeszcze ukazać się lokalne serwery. Niantic zdecydowało się bowiem na blokadę regionalną i choć grę można już w Polsce pobrać spoza Android Marketu (na iPhonie to trudniejsza rzecz), w produkcji brakuje w takim przypadku wielu kluczowych funkcji.

bDRXlUMn

Już wkrótce czeka nas natomiast seria pojedynków z panoszącymi się po świecie potworami, a także istoty, których nie pokonamy bez współpracy z innymi graczami. Niantic chyba zamierza tym razem bardziej przyłożyć się do funkcji społecznościowych, na które w przypadku Pokemonów trzeba było czekać nieraz naprawdę długo. Czekamy zatem aż twórcy powiedzą także w naszą stronę "alohomora" (czy jakoś tak)...

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
bDRXlUNj