Harry Potter: Magic Awakened. Oficjalnie w 2022 roku

Harry Potter: Magic Awakened. Oficjalnie w 2022 roku

Harry Potter: Magic Awakened. Powrót do świata czarodziejów
Harry Potter: Magic Awakened. Powrót do świata czarodziejów
Źródło zdjęć: © YouTube
11.02.2022 13:44

Harry Potter: Magic Awakened oficjalnie zapowiedziane. Nowa odsłona jednego z najpopularniejszych uniwersów pojawi się na rynku już w 2022 roku. Są powody, by spodziewać się hitu.

Harry Potter wraca. Tym razem w postaci Harry Potter: Magic Awakened, czyli gry karcianej przeznaczonej na urządzenia mobilne. Cenega i Warner Bros. Games potwierdzają, że nowa produkcja osadzona w uniwersum czarodzieja-okularnika pojawi się na rynku jeszcze w 2022 roku.

Harry Potter: Magic Awakened to gra, która zadebiutowała już w 2021 roku. Miało to jednak miejsce wyłącznie na terenie Chin, Hong Kongu, Makau i Tajwanu. Gra okazała się tam być prawdziwym hitem - znalazła się na pierwszym miejscu w lokalnych sklepach z aplikacjami. Teraz przyszedł czas na debiut gry w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz Oceanii.

Gracze już teraz mogą rejestrować się do gry w Google Play oraz na oficjalnej stronie gry. Osoby, które dokonają rejestracji, otrzymają ekskluzywne nagrody w dniu premiery.

Harry Potter: Magic Awakened - karcianka o czarodziejach

Akcja gry Harry Potter: Magic Awakened toczy się 10 lat po zakończeniu wydarzeń znanych z książek I filmów. Gracze wcielają się w role młodych czarodziejów, którzy zostali przyjęci do Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Po stworzeniu postaci, można będzie przejść do zwiedzania Hogwartu.

Gra ma zaoferować interesującą fabułę i widoczną na materiałach, estetyczną oprawę graficzną. Trzon rozgrywki będzie skupiać się na pojedynkach toczonych między czarodziejami.

- Podczas prac nad Harry Potter: Magic Awakened działaliśmy wspólnie z NetEase Games, aby stworzyć najlepszą grę dla wielu graczy z miejscem akcji w świecie czarodziejów. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy wprowadzić ją na rynek globalny - mówi David Haddad, prezes Warner Bros. Games.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)