Harmonix się rozkręca. Na początek Record Run

Harmonix się rozkręca. Na początek Record Run

Harmonix się rozkręca. Na początek Record Run
marcindmjqtx
14.04.2014 16:59, aktualizacja: 05.01.2016 15:39

Zanim powrócą Rock Band i Dance Central zagramy w Record Run - grę o zbieraniu płyt, która wykorzysta waszą muzyczną bibliotekę.

Miło, że co chwila dowiadujemy się o kolejnym projekcie studia, które ma za sobą trudne czasy. Record Run nie jest może tak intrygujące jak Chroma czy zapowiadane wynalezienie znanych marek firmy na nowo, ale pozwoli połączyć przyjemne... z przyjemnym.

Record Run to gra, w której bohater biegnie przed siebie kolekcjonując skarby. W tym przypadku będą to płyty winylowe. Model rozgrywki jest wam pewnie świetnie znany, bo wszelkiego rodzaju "biegajek" w App Store czy Google Play jest całe zatrzęsienie. Grę Harmonix wyróżni to, że trasy tworzone będą na podstawie analizy wybranych utworów z naszej muzycznej biblioteki. Skojarzenia wędrują w stronę Audiosurf, które swego czasu przekonało mnie, że połączenie słuchania muzyki z grą zwalcza nudę ze zdwojoną siłą.

Premiera na iSprzęty i Androidy zaplanowana została na lato. Gra będzie dystrybuowana w modelu free-to-play, a Alex Rigopulos zapewnia, że firma ma duże plany dotyczące smartfonów i tabletów.

[źródło: Polygon]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)