Harley Quinn będzie się mścić - w dodatku do Batman: Arkham City

Harley Quinn będzie się mścić - w dodatku do Batman: Arkham City23.04.2012 17:06
Harley Quinn będzie się mścić - w dodatku do Batman: Arkham City
marcindmjqtx

Jedna z najlepszych gier poprzedniego roku wreszcie doczeka się porządnego rozszerzenia.

Dodatek zatytułowany "The Harley Quinn's Revenge" doda do podstawowej kampanii z Batman: Arkham City około dwóch godzin zabawy. Fabuła, rozgrywająca się po zakończeniu oryginalnej historii, będzie się kręcić wokół tajemniczego planu tytułowej bohaterki, któremu zapobiec będą musieli Batman i Robin - obaj będą postaciami grywalnymi.

Kiedy będziemy mogli zagrać? Już niedługo. Dodatek trafi na PSN i XBLA (na razie nic nie wiadomo o jego wersji na PC) 30 maja. Kosztował będzie 800 MSP bądź 10 dolarów, a więc około 30 złotych.

Przy okazji zapowiedziano też pudełkową wersję "Game of the Year" Batman: Arkham City. Miałaby ona zawierać wszystkie do tej pory wydane dodatki do tej gry - i ją samą, rzecz jasna. W USA pojawić się ma już 29 maja (tam dodatkowo gracze dostaną także pierwszy sezon filmu animowanego o Nietoperzu), ale do Wielkiej Brytanii dotrze dopiero 7 września (i to bez filmu). Na razie nie wiadomo czy będzie wydana w Polsce. Nie wiadomo też czy dostępna będzie także w wersji na PC - na razie w informacjach prasowych nie ma o tym ani słowa.

[via eurogamer]

Tomasz Kutera

327091300543785239
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)