Halo Infinite Multiplayer od dziś! Serial Halo w 2022! Nowe gry we wstecznej kompatybilności!

Halo Infinite Multiplayer od dziś! Serial Halo w 2022! Nowe gry we wstecznej kompatybilności!

Halo Infinite Multiplayer od dziś! Serial Halo w 2022! Nowe gry we wstecznej kompatybilności!
15.11.2021 19:55

Kilka ogłoszeń z dzisiejszej transmisji na 20-lecie Xboksa.

W trakcie około 30-minutowej transmisji, przygotowanej z okazji 20-lecia istnienia marki Xbox, Microsoft skupił się głównie na jej historii i migawkach z przeszłości. Ale (szczęśliwie) nie zabrakło też kilku ogłoszeń bieżących.

Największym z nich jest niewątpliwie start otwartych beta testów Halo Infinite. Do oficjalnej premiery gry jeszcze niemal pełen miesiąc, ale już teraz można pobrać jej sieciowego klienta i wypróbować zabawę online (sam tryb multiplayer pozostanie całkowicie darmowy również po premierze). Nie pozostaje więc nic innego, niż brać i ściągać (i sprawdzać, czy serwery wytrzymają).

Pozostając w temacie Halo, podczas transmisji zapowiedziano również serial telewizyjny w tym uniwersum. Zobaczyliśmy zaledwie kilkusekundowy teaser z jednym zdaniem tekstu i dowiedzieliśmy się, że serial dostępny będzie w przyszłym roku na platformie Paramount+ (czyli zapewne nie w Polsce, no ale zobaczymy). Tak czy inaczej nie wiem, czy ktokolwiek na to czeka (chętnie przeczytam, że się mylę).

Z informacji na pierwszy rzut oka trochę mniejszych, a w praktyce znacznie bardziej interesujących, Microsoft ogłosił również rozszerzenie listy gier ze starszych Xboksów, dostępnych w ramach wstecznej kompatybilności. Wśród tytułów znalazły się ml.in. cała seria Max Payne, cała seria FEAR i Jedi Knight 2.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o serialu dokumentalnym o historii Xboksa, który trafić ma do platform streamingowych w grudniu. Biorąc pod uwagę zaangażowanie w projekt Microsoftu trudno się spodziewać czegoś więcej niż marketingowej laurki, ale może się zdziwimy?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)