Halo? Chciałem zgłosić awarię turnieju Halo Championship Series

Strona głównaHalo? Chciałem zgłosić awarię turnieju Halo Championship Series
27.04.2015 16:55
Halo? Chciałem zgłosić awarię turnieju Halo Championship Series
bDTwvjDW

A wszystko znowu przez The Master Chief Collection.

bDTwvjDp

Na sporych rozmiarów problemy natrafiła ekipa studia 343 Industries. Za sprawą komplikacji technicznych byli oni zmuszeni do nagłego przerwania pierwszego w tym roku turnieju Halo: The Master Chief Collection. Informacje na temat drużynowych pojedynków usłyszeliśmy na początku listopada ubiegłego roku, lecz z pewnością nie na taki efekt końcowy czekaliśmy.

Przez długi czas turniej przebiegał sprawnie, a wszyscy zawodnicy mogli cieszyć się zaciętą rywalizacją. Niestety pierwsze z problemów pojawiły się po blisko 4 godzinach grania, a organizatorzy po skorzystaniu ze wszystkich metod ratunku zdecydowali się po prostu przerwać zabawę. Sytuacja była dla niektórych jeszcze bardziej rozczarowująca, ponieważ 5 ekip zdążyło wówczas znaleźć się w ćwierćfinałach.

Jest to z pewnością kompromitująca sytuacja dla 343 Industries, które od czasu premiery The Master Chief Collection, nie może poradzić sobie z jej wszystkimi błędami.

bDTwvjDr

Szkoda przede wszystkim graczy, którzy od dłuższego czasu szykowali się do udziału w tym przedwsięwzięciu. Sądzicie, że można było uniknąć takiej wpadki?

[źródło: Eurogamer]

Tytus Stobiński

327142265397532714
bDTwvjEn