Halloween w Dark Orbit

Halloween w Dark Orbit
17.10.2016 10:00
Redakcja
Redakcja

Podczas tegorocznej akcji specjalnej Halloween możecie spodziewać się specjalnych designów drona, nowych laserów Spectral Lancer, a także formacji nietoperza dla dronów – czyli wszystkiego, co potrzeba do eliminacji złowrogich kosmitów w DarkOrbit!! Od 17 do 31 października pojawi się również mnóstwo misji ekskluzywnych, a w szczególności wyzwanie specjalne, dyniowe skrzynki oraz widmowy boss! Powróci także Tunel grozy!

Weźcie udział w akcji Halloween, która będzie miała miejsce od 17 października do 31 listopada! Pomóżcie w walce z przerażającym Curcubitorem zagrażającym bezpieczeństwu przestrzeni kosmicznej DarkOrbit! Miłej zabawy podczas budzących grozę misji! Zbierajcie specjalne dyniowe skrzynie i sprawdźcie swoje umiejętności w starciu z groźnymi przeciwnikami!

Zdobywajcie wyjątkowe wspomagacze do Montowni, projekty modyfikacji oraz designy klasycznych dronów! Aby zdobyć nowe designy dronów, należy skorzystać z Tunelu grozy, który pojawia się w środku mapy x-4 każdej korporacji. Nagrodą za ukończenie ostatniej mapy wrót będzie specjalny dron o nazwie Demon. Odpalcie silniki i ruszajcie do walki ze złowrogimi kosmitami atakującymi podczas akcji specjalnej Halloween w DarkOrbit!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)