Halloween w Dark Orbit

Redakcja

17.10.2016 10:00, aktual.: 18.10.2016 11:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas tegorocznej akcji specjalnej Halloween możecie spodziewać się specjalnych designów drona, nowych laserów Spectral Lancer, a także formacji nietoperza dla dronów – czyli wszystkiego, co potrzeba do eliminacji złowrogich kosmitów w DarkOrbit!! Od 17 do 31 października pojawi się również mnóstwo misji ekskluzywnych, a w szczególności wyzwanie specjalne, dyniowe skrzynki oraz widmowy boss! Powróci także Tunel grozy!

Weźcie udział w akcji Halloween, która będzie miała miejsce od 17 października do 31 listopada! Pomóżcie w walce z przerażającym Curcubitorem zagrażającym bezpieczeństwu przestrzeni kosmicznej DarkOrbit! Miłej zabawy podczas budzących grozę misji! Zbierajcie specjalne dyniowe skrzynie i sprawdźcie swoje umiejętności w starciu z groźnymi przeciwnikami!

Zdobywajcie wyjątkowe wspomagacze do Montowni, projekty modyfikacji oraz designy klasycznych dronów! Aby zdobyć nowe designy dronów, należy skorzystać z Tunelu grozy, który pojawia się w środku mapy x-4 każdej korporacji. Nagrodą za ukończenie ostatniej mapy wrót będzie specjalny dron o nazwie Demon. Odpalcie silniki i ruszajcie do walki ze złowrogimi kosmitami atakującymi podczas akcji specjalnej Halloween w DarkOrbit!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)