Hades pojawi się w grudniu na Steamie we wczesnym dostępie

Hades pojawi się w grudniu na Steamie we wczesnym dostępie

Hades pojawi się w grudniu na Steamie we wczesnym dostępie
Łukasz Jarkiewicz
23.08.2019 11:00

A roczna wyłączność Epica przepadnie.

Nowa produkcja od studia Supergiant Games była całkiem smaczną przekąską dla graczy w sklepie Epica - mowa tu przecież o deweloperach, którzy stworzyli takie gry jak Bastion, Transistor czy Pyre. Tytuł trafił na wyłączność platformy 6 grudnia 2018 roku. Zadebiutował jako wczesny dostęp, który przez miesiące rozwinął produkcję na tyle, że studio mówi o podwojeniu zawartości.

Hades - Coming to Steam Early Access Trailer

Zwolennicy Steama musieli obejść się smakiem lub poczekać rok na wygaśnięcie umowy. Cóż, do premiery, która odbędzie się 10 grudnia, jest już znacznie bliżej. Mimo wszystko Hades dalej pozostanie na etapie wczesnego dostępu. W planach twórców jest wypuszczanie dużych aktualizacji w odstępach ośmiu tygodni. Pomiędzy nimi mają pojawiać się mniejsze łatki. Studio wyjaśnia powód udostępnienia takiej wersji słowami:

Co może oznaczać, że deweloperzy chcą poznać opinię graczy, którzy oczekiwali tytułu na platformie Gabena. Mimo wszystko studio dodaje, że w momencie uruchomienia Hadesa na Steamie jego struktura będzie w większości kompletna.

Obraz

Hades jest już dostępne na liście życzeń, ale nie podano jeszcze ceny. W przypadku Epica należy przelać 89,99 złotych. W tej chwili dostępny jest rabat, więc niezależną perełkę można dorwać za 76,49 złotych. Jestem ciekaw kwoty, którą przyjdzie zapłacić za jedną z pierwszych gier po wygaśnięciu wyłączności u Gabena. Konkurencyjne ceny? Zobaczymy.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)